Pardubice jednají o azylu v Ďolíčku. Věřím, že by nám fandili i fanoušci Klokanů, říká kouč nováčka

Pardubice jednají o azylu v Ďolíčku. Věřím, že by nám fandili i fanoušci Klokanů, říká kouč nováčka

Protože nováček z Pardubic zatím nebude moci v rámci nejvyšší soutěže využívat svůj domácí stadion K Vinici, musí se poohlížet jinde...

Ještě nedávno se ohledně vítěze FNL skloňoval azyl v podobě dočasného působení v Mladé Boleslavi, nyní však vyplavala na povrch ještě zajímavější varianta...

Aktuálně se v souvislosti s domácími utkáními Pardubic hovoří o metropoli a vršovickém Ďolíčku, kde jsou doma Bohemians Praha 1905.

Co by této variantě říkal hlavní kouč Jiří Krejčí? Pětapadesátiletý odborník by dotyčnou možnost přivítal, o což se podělil v interview pro portál idnes.cz.

Argumenty má následující: "To by pro nás byla z půlky výhra. Přijdou tam lidi, věřím, že nám budou fandit, i ti Bohemáci," pronesl dlouholetý šéf východočeské lavičky.

"Z Pardubic to je jen kousek vlakem. Fanoušci se mohou jít podívat po Praze a pak na fotbal. To by byla pecka. Pro mě je to jedna ze základních věcí. Věřím, že naši majitelé napnou všechny síly, aby to takhle dopadlo," uzavřel na serveru idnes.cz Krejčí, jemuž se z hostování vrací do kádru hráči jako Daniel Kovář, Ladislav Mužík či do Karviné zapůjčený Michal Petráň, u něhož by byl strašně nerad, aby přišel do týmu a myslel si, že je nějaká hvězda.

Závěr PL: Liverpool - Chelsea, Souček na MU, dvě poslední záchranářská kola české ligy: Karviná - Příbram!