Teplice se s velmi dobře fyzicky i technicky připraveným futsalovým reprezentantem neloučí...

Teplice se s velmi dobře fyzicky i technicky připraveným futsalovým reprezentantem neloučí...

Skláři. ze Stínadel jsou v posledních dnech spojováni s Davidem Heidenreichem, Matějem Polidarem i Matyášem Kozákem, s tím, že první jmenovaný patří Atalantě Bergamo a zbylí dva Spartě.

Jistotu pokračování ve žlutomodrých barvách má navíc také středopolař a futsalový reprezentant v jedné osobě David Černý, jenž se probojoval do áčka kouče Stanislava Hejkala po koronavirové přestávce.

Černý, jenž je dlouholetým kapitánem futsalového celku Svarog Teplice, vypomohl severočeské značce během velké marodky a zahrál si i nejvyšší soutěž.

Nyní v tom bude moci pokračovat, neboť se s ním sportovní ředitel Štěpán Vachoušek dohodl na dvouleté smlouvě až do června 2022.

"David se velmi dobře adaptoval na ligovou soutěž, byl velmi dobře fyzicky i technicky připravený. Navíc jde o místního hráče a našeho odchovance, který tu působil v mládeži, takže jsme rádi, že bude v našem dresu pokračovat," liboval si funkcionář Teplic.

K tomuto datu je útočící Černý na deseti prvoligových vystoupeních, s tím, že na první trefu v elitní soutěži stále čeká.

Protože ještě tým okolo Řezníčka, Marečka a Mareše čekají dvě dohrávky s Příbramí a Karvinou, premiérové rozvlnění sítě by mohlo přijít ještě v průběhu července...

Plzeň se po hostování v Ekstraklase loučí se zkušeným záložníkem, od něhož si hodně slibuje Spartak...