Plzeňští se dostali do stejné společnosti jako Sporting, Bruggy, Lazio či Stoke City...

Plzeňští se dostali do stejné společnosti jako Sporting, Bruggy, Lazio či Stoke City...

Na stránkách západočeského klubu se objevila informace, že Viktoria Plzeň bude od nové sezóny oblékat dresy, ale i využívat tréninkové a volnočasové vybavení od značky Macron. Italský výrobce má v Evropě zvučné jméno, neboť spolupracuje s kluby jako Sporting, Bruggy, Nice, Lazio či Stoke City.

 Viktoria navázala spolupráci s italskou značkou, která si český klub vybrala jako stěžejního partnera ve střední Evropě. „Chceme být zajímaví a atraktivní nejen na hřišti, alei v oblasti vybavení nebo dresů. V tomto jsme našli ideálního spojence,“ nechal se slyšet generální manažer klubu Adolf Šádek, který od roku 2007 využíval partnerství s Pumou.

„Od nové sezóny nás bude oblékat italská značka Macron, jejíž hlavním segmentem je právě fotbalová výroba a jde o nový brand na našem trhu. Zaujala nás jak naprosto špičková kvalita vybavení, tak i dynamika, s jakou Macron v poslední době vstupuje na fotbalovou mapu a jaký servis nám je připravený nabídnout. Macron nabízí opravdu kvalitní vybavení pro trénink, zápas i volný čas a na naší spolupráci se velmi těšíme,“ dodal Šádek.

Nadšení z nové spolupráce panuje také na druhé straně. „Těší nás, že spojujeme síly s tradičním a úspěšným českým klubem, jakým je právě Viktoria Plzeň. Tímto spojením se chceme uvést a prosadit na velmi důležitém a zajímavém trhu střední Evropy. Pro Viktorii máme nachystáno špičkové vybavení, které využívá nejmodernější technologie, trendy a zároveň reflektuje tradice klubu,“ okomentoval spojení sil CEO Macronu Gianluca Pavanello. Plzeň nové dresy představí těsně před zahájením nového ligového ročníku, tedy ve druhé polovině srpna.

Další Čech do Turecka? O hvězdu Viktorie stojí slavný Galatasaray