Jihlavský Vaculík představil fanouškům staronového trenéra. Podle ohlasů je vítán

Jihlavský Vaculík představil fanouškům staronového trenéra. Podle ohlasů je vítán

Druholigovou Jihlavu povede v příštím ročníku Aleš Křeček, kterého v létě 2017 na lavičce Baníku Ostrava vystřídal právě Radim Kučera, nyní se situace obrátila. Křeček naposledy působil v Ústí nad Labem, odkud bude mít i asistenty – Petra Vrabce a Juraje Šimurka. Čtvrtým členem realizačního týmu bude Martin Daněk z FŠ Třebíč.

Osmačtyřicetiletý trenér v Jihlavě působil v letech 2003-2005, kde trénoval mládežnická mužstva. „Aleš naplňuje celou řadu požadavků, které na trenéra prvního mužstva máme. Má za sebou spoustu úspěšných angažmá a nejen v Ústí nad Labem ukázal, jak skvěle umí pracovat s mladými hráči a posunout je v jejich fotbalovém rozvoji,“ rozmluvil se pro klubový web sportovní ředitel klubu Lukáš Vaculík.

Křeček je zároveň zakladatelem a od roku 1998 ředitelem Fotbalové školy Třebíč. „Jsem moc rád, že se do FC Vysočina mohu po mnoha letech vrátit. Zároveň se tak vracím i do svého rodného regionu. Tato možnost byla už několikrát blízko, vždy jí některé okolnosti na straně mé či klubu nepřály. Jednání s vedení FC Vysočina byly velmi otevřené a upřímné, což na mne zanechalo příznivý dojem a napomohlo to mého rozhodnutí angažmá přijmout,“ řekl při podpisu smlouvy trenér.

Rodák z Třebíče má o jihlavském fotbale dobrý přehled. „Díky působení v Ústí se v druholigových týmech a hráčích velice dobře orientuji. Navíc Vysočinu jsem díky svému bydlišti v Třebíči sledoval o něco více, než jiné kluby. Na práci s novým týmem se velice těším,“ dodal.

FNL - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.