Sešívaní pořádají další válečnou výpravu pod Ještěd. Na koho bylo ukázáno tentokrát?

Sešívaní pořádají další válečnou výpravu pod Ještěd. Na koho bylo ukázáno tentokrát?

Pražská Slavia se zřejmě rozhodla, že před novou sezónou by bylo nejlepší, kdyby do svých řad přivedla zajímavé hráče právě z Liberce. Kádr kouče Hoftycha by mohl doznat nemalých trhlin, neboť se podařilo již ulovit Karafiáta s Kuchtou. Tím by to však podle posledních zpráv nemuselo skončit.

Předmětem zájmu jsou hned dvě další tváře, na které má trenér Trpišovský spadeno. Jeho pozornost upoutal devatenáctiletý záložník Michal Beran, který v lize odehrál pouze jedenáct zápasů, přesto jasně signalizoval, jaký v něm roste talent. Podle informací webu Aktuálně.cz jsou jednání v pokročilé fázi a ladí se již jen detaily smlouvy.

Jeho cenovka by se měla pohybovat okolo 15 milionů korun a nabízí se i možnost, že by minimálně první polovinu sezóny strávil ještě ve Slovanu, aby se mu dostalo pravidelného herního vytížení. Slavia to již v nedávné minulosti s některými talentovanými mladíky takto učinila a tento krok se nezdál být špatným.

Kromě Berana má však vršovický klub spadeno ještě na rychlonohého Tomáše Malinského, který v uplynulé sezóně proháněl prakticky každou defenzivu v tuzemské nejvyšší soutěži. O jeho služby je na české scéně zájem, neboť se proslýchá, že jeho přítomnost v kabině by uvítala i pražská Sparta.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.