Slavia nemá dost ani po nájezdech v Liberci a láká Lingra, po němž touží i na Střelnici a Bazalech

Slavia nemá dost ani po nájezdech v Liberci a láká Lingra, po němž touží i na Střelnici a Bazalech

I Karviná má ve svém středu několik hráčů, o něž je zájem. Jedním z nich je ofenzivní univerzál a český reprezentant do jednadvaceti let v jedné osobě Ondřej Lingr, jehož chtějí hned na třech prvoligových adresách současně.

"Jednání všech klubů nabírají na obrátkách," citoval iSport.cz svůj zdroj blízký MFK.

Jednadvacetiletý talent, jenž sní o ostrovech a klidně i Championship, má v současném působišti kontrakt do června 2021 a jisté je, že neodejde zdarma a to, kam zamíří, se bude odvíjet od atraktivity nabídky.

Jedním ze zájemců je Slavia, která v letním termínu přivedla čtyři hráče z Liberce a stále nemá dost. Hlavní kouč sešívaného "S" Jindřich Trpišovský už měl jejich cíli dokonce i telefonovat a seznamovat ho se svými plány.

Dalším celkem, který pracovitého borce láká do svých řad, je Baník Ostrava, do něhož si ho vysnil Luboš Kozel. Základní sestavu mu neslibuje, nicméně je jasné, že na Bazalech by do ní měl o něco blíž, než v Edenu.

Třetím lovcem do party pak je Peltův Jablonec, který se může - na rozdíl od Baníku - těšit na evropské boje. Petr Rada s talenty pracovat umí a severočeská Střelnice je místem, ze kterého se jde vystřelit dál mnohem lépe, než právě v Karviné.

Lingr má za sebou čtyři prvoligové sezony. Na scéně debutoval již v ročníku 2016/2017, s tím, že v posledním soutěžním období nasbíral 29 vystoupení a sedm přesných zásahů.

Čerstvě sešívaný Malinský: Kabinu znám dobře, se 14 klukama jsem nastupoval už v Liberci nebo Hradci