Monacké dny Fábregase mohou být sečteny. Opustí poprvé v kariéře i Evropu?

Monacké dny Fábregase mohou být sečteny. Opustí poprvé v kariéře i Evropu?

V současnosti již třiatřicetiletý španělský středopolař Cesc Fábregas, jehož konto zdobí tři anglické a jeden španělský titul, je součástí monackého dění zhruba rok a půl.

Protože se však AS Monaco chystá okysličit stávající kádr, pod čímž má být podepsán jeho nový trenér Niko Kovač, je otázkou, zdali vůbec bude u zahájení nového ročníku Ligue 1.

Velezkušený záložník s minulostí v Arsenalu, Barceloně a Chelsea má mít aktuálně na stole jednu atraktivní nabídku, jež by ho poprvé v kariéře zavedla mimo Starý kontinent.

Finančně lukrativní vábení přichází z Kataru, kam vábí mistra světa i Evropy z let 2008, 2010 a 2012 tamní obr Al Gharafa.

AS Monaco bude přebudovávat kádr a je otázkou, zda jeho součástí zůstane Cesc Fàbregas. Zkušený španělský záložník má jednu finančně zajímavou nabídku z Kataru, do svých řad ho láká Al Gharafa.

V sezoně 2019/2020, jež musela ze známých důvodů skončit předčasně, si Fábregas připsal v barvách AS dvaadvacet soutěžních startů, v nichž se mu nepodařilo skórovat.

Pakliže by se rozhodl posílit v Dauhá sídlícího čtyřnásobného šampiona Stars League, nastoupil by do rozjetého vlaku - v katarské nejvyšší soutěži už je odehráno 18 kol.

Aktuálně nejlepší trenérské persóny? Asi nikoho nepřekvapí, že v elitní pětce chybí Mourinho