Procházka věří, že se ještě v lize objeví: Cítím se pořád dobře, takže sám od sebe bych nekončil

Procházka věří, že se ještě v lize objeví: Cítím se pořád dobře, takže sám od sebe bych nekončil

Šestatřicetiletý stoper Václav Procházka strávil v Baníku dva a půl roku, s tím, že v ostravském trikotu stihl šedesát duelů, které okořenil třemi přesnými zásahy.

I když byl původně rodák z Rokycan k dotyčnému kroku po návratu do Česka odrazován, nakonec si modrobílé barvy oblíbil. Nemluvě o samotném prostředí, na které nyní nedá dopustit...

"Bylo to i kvůli městu, že je špinavé, průmyslové, ale tak to vůbec není. Z továren jsou spíše památky a místa k relaxaci. Ostrava je jiná než ostatní města, ale má své kouzlo. Je v ní spousta pěkných míst. Celá rodina i kamarádi, kteří za námi přijížděli, byli příjemně překvapeni, jak bohaté je tady vyžití. A třeba za třicet minut jste autem v Beskydech, v krásných horách. Hodně jsme si to tady oblíbili," sdělil na serveru idnes.cz někdejší zadák Mladé Boleslavi, Slovácka či Viktorie Plzeň.

Protože ještě končit nemíní, nyní hledá nové působiště. "Zatím nemohu říct, kde budu pokračovat, protože nic není na 100 procent," informoval na serveru idnes.cz exreprezentant s minulostí v tureckém Osmanlisporu.

Sám má pořád ambice na Fortuna:ligu a níže by se mu příliš nechtělo. I když bude mít nepochybně lasa také z Fotbalové:národní ligy...

"Mluvím s různými lidmi a uvidíme, jak to dopadne. Věřím, že se ještě v lize objevím. Záleží hlavně na zdraví, ale cítím se pořád dobře, takže sám od sebe bych nekončil," pokračoval idnes.cz citovaný Procházka, který je spojován například s Příbramí, která se odložených veteránů nebojí.

Fotbal a kauza Opava u Václava Moravce coby příklad možného obřího nebezpečí zneužití covidu