Vyšehrad je zpět v plné polní a nově ho vede Nádvorník. Kterých 9 hráčů už není součástí Slavoje?

Vyšehrad je zpět v plné polní a nově ho vede Nádvorník. Kterých 9 hráčů už není součástí Slavoje?

Na nadcházející soutěžní ročník Fortuna:Národní ligy už se připravuje také Slavoj Vyšehrad, který k tomu využívá hřiště v Krči.

Mužstvo, které obsadilo v uplynulé sezoně dvanáctou pozici a nedávno muselo být v karanténě, nově vede bývalý stratég Viktorie Žižkov, Karviné či Příbrami Roman Nádvorník, jenž tento týden podepsal s vedením kontrakt.

"Měl jsem tři nabídky, ta z Vyšehradu mě oslovila nejvíc, a proto jsem ji akceptoval. Mým cílem je, aby se mužstvo posunulo výš v tabulce,“ prohlásil sedmačtyřicetiletý kouč, jenž si na asistentském postu ponechal trenéra brankářů Oldřicha Pařízka.

Na zahajovacím srazu chybělo devět hráčů, kteří ukončili hostování ze svých mateřských klubů. Konkrétně Tomáš Čvančara, Marek Kodr, Adnan Bašič, Petr Rothe, Libor Drozda, Vojtěch Mareš, Lukáš Veselý, Nedžad Zinhasovič a Agon Hani.

V Krči se naopak objevily v modrém dresu tři nové tváře, a sice Michal Vaněk ze Slavie Praha, Martin Polák z Příbrami a český reprezentant do jednadvaceti let Dominik Kříž ze Zbrojovky Brno

Z vlastních řad doplnili tým na prvním tréninku dva hráči, kterými jsou František Babka z B-mužstva a dosavadní dorostenec brankář Matěj Zvoníček.

V prvním přípravném utkání se mužstvo Vyšehradu představí ve středu 5. srpna na půdě třetiligového Slovanu Velvary. V sobotu 8. srpna pak narazí na dalšího soupeře z ČFL SK Rakovník. V neděli 16. srpna pak čeká na Slavoj první kolo MOL Cupu na půdě divizního Tatranu Sedlčany.

 

Zoubele má před sebou ještě několik let hraní. Příchod na Žižkov ideálně zapadá i do jeho soukromého života

FNL - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.