Vantruba a dánský Nordsjaelland? Slavia čeká na vhodnou nabídku...

Vantruba a dánský Nordsjaelland? Slavia čeká na vhodnou nabídku...

Když byl Martin Vantruba ještě náctiletý, byl brankářskou jedničkou Spartaku Trnava a dalo by se říci, že měl nakročeno k nadprůměrné kariéře.

Po příchodu do Slavie, k němuž došlo v lednu 2018, se však jeho růst zastavil a nic na tom nezměnily ani následující tři hostování v Podbrezové, Pohronie a Příbrami, kde se vůbec nedostal na plac.

Gólman, jenž tak na svou premiéru ve Fortuna:lize čeká již dva a půl roku, potřebuje udělat změnu a dostat se na místo, kde na něj budou spoléhat...

Podle oficiálních stránkách sešívaného "S" z vršovického Edenu nedávno dvaadvacetiletý strážce svatyně absolvoval testy v dánském celku Nordsjaelland, který v minulém ročníku Superligy obsadil pátou pozici.

To, jak se kouči Pedersenovi v Right to Dream Parku pro více než 10 tisíc diváků zamlouval, dosud veřejně nezaznělo, nicméně finální resumé klubu, který funguje teprve od roku 2003, má ještě přijít.

"Aktuálně se řeší jeho následný posun. Pokud nepřijde vhodná nabídka, bude v nadcházející sezoně působit v rezervním týmu sešívaných," píše se na webu slavia.cz.

Jinam může být zapůjčeno i dalších jedenáct borců ze současného béčka, nad nímž nově bdí Marek Jarolím. "Všichni tito hráči už přerostli třetiligový fotbal. Je zapotřebí, aby udělali další krok, a proto jsme se rozhodli že zamíří na hostování či přestupy. Snažíme se dělat vše pro jejich dobro a jejich postupný rozvoj. U hráčů na přestup si samozřejmě snažíme držet určité možnosti a nástroje pro jejich případný návrat za příznivých podmínek,“ uvedl na webu slavia.cz člen představenstva Jiří Bílek.

Nabídka Viktorie mě hodně zaujala, mám motivaci posunout se v kariéře, říká Ba Loua