Vydra a návrat do Česka po deseti letech? Slavia podle Tvrdíka o přestupu ani hostování nejedná...

Vydra a návrat do Česka po deseti letech? Slavia podle Tvrdíka o přestupu ani hostování nejedná...

Je to jen pár dní, co poslal hráčský agent Ondrej Chovanec zkušeného středopolaře Josefa Hušbauera do kyperského celku Anorthosis Famagusta a aktuálně už se spekuluje o budoucnosti dalšího jezdce z jeho stáje, jímž je Matěj Vydra...

Osmadvacetiletý reprezentant Česka ve službách Burnley, jenž v nedávno skončené sezoně Premier League naskočil do 19 duelů a 812 poskytnutého času přetavil do dvou branek, opustil českou nejvyšší soutěž před více než deseti lety, kdy si ho za tři miliony eur pořídilo z Baníku Ostrava italské Udine.

O možném návratu do vlasti už se lehce jednalo v zimě a mohla za to Sparta. Ačkoliv měl sám bývalý rychlík z Jihlavy o hostování zájem, kluby nakonec nenašly společnou řeč a někdejší nejlepší střelec Championship zůstal na ostrovech.

Právě teď by mohly být ve hře obě slavné "S". I v polském mediálním prostředí zaznělo, že by si mohl poprvé v profesionální kariéře zahrát v Praze, s tím, že blíže k jeho angažování je podle šumu na sociálních sítích úřadující šampion z vršovického Edenu, jehož kouč Jindřich Trpišovský má běhavé typy v oblibě.

Šéf sešívaného představenstva Jaroslav Tvrdík to však dementoval. "Je to vynikající hráč, ale pokud vím, je v Česku jen na dovolené. Žádná jednání o přestupu mezi ním a Slavií neprobíhají. Nyní opravdu o žádné formě spolupráce, tedy ani o hostování, nejednáme," informoval Tvrdík na svém Twitteru.

Podobně však mluvil před rokem také o Nicoale Stanciuovi, který se pak stal v trikotu Slavie nejlepším cizincem Fortuna:ligy.

 Vydrova návštěva Chovanec Sport Agency

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.