Ševci vyčkávají a žádné velké změny neplánují. Nejsme v situaci, že by nám odešlo několik hráčů, tvrdí Grygera

Ševci vyčkávají a žádné velké změny neplánují. Nejsme v situaci, že by nám odešlo několik hráčů, tvrdí Grygera

Generální manažer Ševců Zdeněk Grygera je spokojen s tím, že díky podpoře tradičních sponzorů nemusí na zlínské Letné výrazně snižovat rozpočet.

"Je pravda, že nyní se každý dívá hlavně sám na sebe. My jsme ale rádi, že nám většina našich partnerů zůstává i v této situaci věrná. Jejich podpory si moc vážíme,“ přednesl na webu fcfastavzlin.cz funkcionář.

Pokud jde o soudobý kádr, stávající soupisce věří, že je i nadále dostatečně konkurenceschopná. "Kádr se budoval už od zimy, kdy došlo k určité obměně. Jinak velké změny neplánujeme. Nechceme do mužstva moc sahat,“ doplnil exreprezentant.

Současná situace ostatně žádným velkým transferům příliš nepřeje. "Doba je zvláštní, taková nečitelná. Nikdo neví, co bude, takže i my spíše vyčkáváme. Není to pro nikoho jednoduché. Počtem i obsazením máme kádr vyhovující. Nějaké doplnění bychom rádi udělali, ale nejsme v situaci, že by nám odešlo několik hráčů," ozřejmil na stránkách fcfastavzlin.cz někdejší zadák Ajaxu, Juventusu či Fulhamu.

Sám by rád viděl v rámci letní přípravy v akci odchovance či ty, kteří se do Baťova města vrátili z hostování. "Myslím, že se nám působení Tkadlece a Slaměny v nižší soutěži osvědčilo. Kluci byli vytížení, k nám se vrátili zkušenější a vyhranější. Hodně si od nich slibujeme. Věřím, že budou platnými členy kádru a že zvýší konkurenci," zaznělo z úst čtyřicetiletého bafuňáře.

A co dříve projevený zájem o pětadvacetiletého ostravského středopolaře s minulostí v Bohemians 1905 Rudolfa Reitera? Aktuálně to podle něj není téma, ale to, že snaha o zisk fotbalisty z Bazalů trvá dál, potvrdil. "Byli jsme s ním domluvení, ale je hráčem Baníku, který s ním počítá. Není to v našich rukách, takže to nyní neřešíme. Typologicky se nám hodí, líbí se nám. Trenér Páník ho zná, což taky sehrálo svoji roli," zakončil na fcfastavzlin.cz exsparťan, jehož klub se v sobotu utká s Trenčínem.

Z Deportiva La Coruňa do Zbrojovky? Na Srbské se snaží zaujmout mladé ukrajinské křídlo

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.