Může se Coufal těšit na Premier League? Na ostrovy ho chtějí dostat tyto tři kluby...

Může se Coufal těšit na Premier League? Na ostrovy ho chtějí dostat tyto tři kluby...

Respektovaný bránce Slavie a české reprezentace Vladimír Coufal je pod drobnohledem z ostrovů. Kromě West Hamu United zajímá bývalý hráč Slovanu Liberec také Southampton a Brighton & Hove Albion.

Právě teď by však mohli být nejblíže jeho případnému podpisu Kladiváři a to navzdory skutečnost, že se další zájemci Brighton i Southampton umístili v tabulce výše.

Podle zpráv server independent.co.uk by s krajním bekem z Edenu v Londýně velmi rád spolupracoval David Moyes, který se domnívá, že by byla jeho adaptace díky přítomnosti Tomáše Součka rychlejší, než za normálních okolností.

Sedmadvacetiletý pravý obránce, o nějž stál před pár měsíci bundesligový Freiburg, má na Sinobo Stadium kontrakt ještě na jeden rok do 30. června 2021 a zdroj uvádí, že by mohl být k dispozici za sumu mezi dvěma až čtyřmi miliony liber.

Anglická scéna měla možnost vidět dvojnásobného mistra české nejvyšší soutěže se sedmi mezinárodními vystoupeními také v říjnu 2019, kdy pomohl na Letné skolit hrdý Albion.

Jedním z cílů pracovitého Coufala, jehož čeká za necelý měsíc oslava osmadvacátých narozenin, je zahraničí a výzva v podobě slovutné Premier League by ho nepochybně mohla zajímat. Stane se tak již teď v létě 2020?

Vydra a návrat do Česka po deseti letech? Slavia podle Tvrdíka o přestupu ani hostování nejedná...

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.