Nejde už jen o Coufala, West Ham si dělá zálusk na dalšího slávistu

Nejde už jen o Coufala, West Ham si dělá zálusk na dalšího slávistu

Kladivářům se osvědčil přestup Tomáše Součka, který svým výkonem výrazně přispěl k záchraně Premier League. West Ham krouží i okolo Vladimíra Coufala a Lukáše Masopusta.

O Coufala se ještě zajímá Southampton a Brighton. Sám reprezentační obránce se netajil, že právě hrát v Premier League je snem. Avšak údajné částce okolo dvou milionu liber se Tvrdík vysmál.

Přestoupil by mohl i záložník Lukáš Masopust, údajně už z West Hamu přišla první nabídka. „Po přestupu Tomáše Součka je z nejvyšší anglické soutěže konkrétní nabídka i pro Lukáše Masopusta. Zájem je i o další hráče základního kádru. Pro vedení klubu je ale naprostou prioritou zopakovat postup do Ligy mistru a o případném přestupu by uvažovalo jen u skutečně mimořádných nabídek,“ stojí na důvěryhodném instagramovém profilu slaviabackstage.

Již před rokem se o Coufala zajímal bundesligový Freiburg, tehdy se rozhodl zůstat ve Slavii. Během působení v Liberci a Slavii si připsal 178 ligových startů, ve kterých zaznamenal devět gólů. Se Slavií si vloni na podzim zahrál i základní skupinu Ligy mistrů.

Lukáš Masopust v lize odehrál 188 zápasů, vstřelil 31 branek a na 34 přihrál. Reprezentační záložník dříve oblékal dres Jablonce a Jihlavy.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.