Na brněnském stole leží konkrétní nabídka na Růska. Ostravské Bazaly volají?

Na brněnském stole leží konkrétní nabídka na Růska. Ostravské Bazaly volají?

Mládežnický reprezentant Antonín Růsek, který už se pohybuje v brněnském áčku od sezony 2016/2017, by mohl vyměnit Zbrojovku za Baník, do kterého si ho vyhlédl šéf lavičky na Bazalech Luboš Kozel.

Informaci již potvrdil, jak šestý tým uplynulého ročníku Fortuna:ligy, tak nováček soutěže, který mezi elitu dorazil před pár týdny společně s Pardubicemi.

"Teď přišla konkrétní nabídka a budeme se jí seriózně zabývat,“ uvedl na portálu isport.blesk.cz sportovní ředitel Zbrojovky Tomáš Požár, jenž ovšem doplnil, že ze samotného hráče nemá dojem, že by chtěl jednoznačně odejít.

A nic se neskrývalo ani na severu Moravy. "Máme o něj zájem. Nabídku jsme Brnu dali," potvrdil na webu idnes.cz výkonný ředitel ostravského celku Michal Bělák.

Růsek, který zakončil ročník FNL s dvanácti přesnými zásahy, ale gólů podle jeho slov mohlo být víc, kvůli čemuž, nebyl úplně spokojen, přesně zapadá do nové koncepce ostravské značky, která chce omladit.

"Je to mladý hráč, který už má i nějaké zkušenosti. Navíc je perspektivní, protože nechceme budovat kádr z půlroku na půlrok," přidal na adresu bývalého útočníka Znojma stránkami idnes.cz citovaný funkcionář.

Nebyl to jen Karabec, pandemie dala příležitost i jiným mladíkům

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.