Kuzmanovič může ukončit osmiletou misi v Česku, na seznamu ho má Partizan Bělehrad

Kuzmanovič může ukončit osmiletou misi v Česku, na seznamu ho má Partizan Bělehrad

Protože se chce Baník Ostrava ubírat cestou mladých a perspektivních hráčů, teoreticky by mohl slyšet i na nabídky, které se týkají zkušených jedinců ze stávajícího kádru Luboše Kozla.

Jednatřicetiletý ofenzivní plejer Nemanja Kuzmanovič, jenž působí v českém prostředí celou řadu sezon, během nichž si zahrál i za Bohemians Praha, Baník Sokolov či Opavu, by mohl opustit naši mapu po dlouhých osmi letech.

Autora devíti ligových branek z poslední ligové sezony 2019/2020, jenž tím zastínil Smolu i Baroše, má mít v hledáčku podle Sportski Žurnal srbský gigant Partizan Bělehrad, jehož momentálně trenérsky řídí známé jméno Samo Miloševič.

Ten totiž může přijít o mladého nigerijského střelce Umara Sadiqa, jenž má za sebou minulost v AS Řím, Boloni, Turíně, Bredě i Glasgow Rangers a tak se na trhu poohlíží po alternativě...

Srbský tisk v tomto směru chválí právě odchovance Nového sadu, který vyrostl v České republice ve spolehlivého útočníka. V minulosti se přitom déle hledal a prošel i Dinamem Bukurešť, s tím, že před příchodem do Česka se živil fotbalem v Rakousku.

Partizan si však bude muset v případných námluvách pospíšit. Nový ročník srbské Super Ligy totiž vypukne již v sobotu 1. srpna, kdy obra z Bělehradu čeká výjezd na půdu Napredaku.

Na brněnském stole leží konkrétní nabídka na Růska. Ostravské Bazaly volají?

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.