Ďuriš nový klub dlouho nehledal, stal se novým spoluhráčem Lecjakse či Hubočana

Ďuriš nový klub dlouho nehledal, stal se novým spoluhráčem Lecjakse či Hubočana

Je to jen pár dní, co se rozhodl zkušený slovenský forvard Michal Ďuriš opustit Anorthosis a zdálo se, že bude mít namířeno domů, nebo minimálně do české nejvyšší soutěže, v níž oblékal trikoty Plzně a Mladé Boleslavi.

Dvaatřicetiletý útočník s krátkou minulostí v ruském Orenburgu však nakonec kyperskou nejvyšší soutěž 1. Divison neopustí a její součástí bude i nadále.

Někdejší ofenzivní hráč Banské Bystrice se totiž rozhodl upsat jednomu z hlavních ligových rivalů Anorthosisu Famagusta, a sice Omonii Nikósie, která se s jeho dnes již bývalým chlebodárcem přetahovala na čele tabulky

Pakliže se v soutěžním ročníku 2020/2021 povolí na Kypru otevření tribun, Ďuriš se zřejmě může těšit v rámci vzájemných klání na pořádný pískot...

"Život je plný překvapení a fotbal není výjimkou. Slovenský reprezentační útočník Michal Ďuriš podepsal smlouvu v Omonii," informoval na Twitteru agent David Zíka z Global Sports.

Zelenobílé barvy Omonie, které se reprezentant našich východních sousedů se sedmačtyřiceti mezinárodními starty upsal na příští dva roky do 30. června 2022, již obléká například jeho čtyřiatřicetiletý krajan Tomáš Hubočan či o pět let mladší Jan Lecjaks, jenž se na Kypr vydal loni v létě z Dinama Záhřeb.

EXPLZEŇSKÝ ĎURIŠ OPOUŠTÍ PO DVOU A PŮL LETECH KYPR. MŮŽE HO OPĚT PŘIVÍTAT FORTUNA:LIGA?