Další dohody Rosického? Na Letné by měli tento týden představit Pavelku i Krejčího

Další dohody Rosického? Na Letné by měli tento týden představit Pavelku i Krejčího

Slovutná Sparta nabírá směr Rakousko kvůli hernímu soustředění již první srpnové úterý a jak zaznělo na stránkách Deníku Sport, na Letné právě dotahují příchod jak Ladislava Krejčího (28), tak Davida Pavelky (29).

Štítový záložník Pavelka naposledy nastoupil za sparťanské áčko v květnu 2011 a poté byl odeslán na jedno z hostování. O sedm let starší jmenovec českého reprezentanta do jednadvaceti let, jenž operuje na Letné přesně rok, se na starou známou adresu vrací po čtyřech sezonách.

Druhý jmenovaný odchovanec z kraje hřiště by měl absolvovat lékařskou prohlídku již v pondělí a po podpisu víceletého kontraktu by nic nemělo bránit tomu, aby s letenským "S" odcestoval do Bad Kleinkirchheimu.

Další reprezentant s minulostí ve Slovácku či Liberci ještě Spartě není tak blízko jako rychlík z Boloni, ovšem ke třetímu týmu Fortuna:ligy by se mohl připojit ještě v průběhu tohoto týdne již v Rakousku.

Jeho příchod nepochybně udělá radost kapitánovi mužstva Bořku Dočkalovi, s nímž si opora Kasimpasy rozumí na hřišti i mimo něj a kupříkladu jejich spolupráce v národním mužstvu byla funkční.

Pakliže nebudeme počítat prodloužení hostování Dávida Hancka, sportovní ředitel Tomáš Rosický doposud během léta získal Dominika Holce, Ondřeje Čelůstku a Martina Minčeva. Krejčí s Pavelkou se tak stanou posilami s pořadovými čísly 4 a 5.

Úspěšní sparťanští dorostenci míří do dospělého fotbalu. Kdo z nich má největší šanci prorazit?