Stanciu a koketování s rumunským mistrem Kluží? Tiskový mluvčí Slavie vše uvedl na pravou míru...

Stanciu a koketování s rumunským mistrem Kluží? Tiskový mluvčí Slavie vše uvedl na pravou míru...

Sedmadvacetiletý špílmachr a nejlepší cizinec soudobé Fortuna:ligy Nicolae Stanciu byl součástí rumunské Ligy I až do srpna 2016.

Aktuální rumunské zdroje posílají slávistickou hvězdu s minulostí v Anderlechtu, Spartě či Al Ahli do rodné země opět...

Nikoliv však do celků Unirea, Vaslui a FCSB, v nichž působil, nýbrž do Kluže, kam ho má lákat její vlastník Nelutu Varda.

Majitel úřadujícího šampiona Rumunska se měl nechat slyšet, že "je transfer možný" a pokud by to byla pravda, byl by to další senzační krok v kariéře záložníka.

Tím spíš, že již v zimní přestávce měl mít nejlepší asistent české nejvyšší soutěže nabídku ze španělské LaLigy a Jaroslav Tvrdík ho na Pyrenejský poloostrov nepustil ani za 10 milionů eur.

Spekulaci s Kluží v posledních hodinách vyvrátil tiskový mluvčí vršovického "S" Michal Býček, jenž to smetl ze stolu následujícími slovy...

"Nico mě poprosil, abychom toto téma ukončili dříve, než se rozjede. Nikam nechce odejit a neodchází a byl by rad, aby se tyto spekulace neřešily zbytečně více, než je nutné," vzkázal sešívaný představitel na Twitteru.

Další dohody Rosického? Na Letné by měli tento týden představit Pavelku i Krejčího