Krmenčík odehrál jasně nejlepší zápas za Bruggy. Řekl si hattrickem v generálce o základní sestavu?

Útočník Brugg Michael Krmenčík se v generálce na novou sezonu belgické ligy blýskl hattrickem za poločas, čímž sám zařídil úřadujícím mistrům First Division A snadné vítězství 3:0 nad lucemburským klubem Union Titus Pétange.

Bývalý hráč Sokolova, Vlašimi, Čáslavi či Dukly, jenž při prohraném sobotním finále Belgického poháru s Anverpami (0:1) nebyl ani na lavičce Brugg, skóroval v páté, patnácté a sedmatřicáté minutě a hlasitě si řekl o místo v sestavě pro sobotní úvodní ligové utkání se Sporting de Charleroi.

Sedmadvacetiletý forvard od lednového přestupu z Plzně zasáhl do sedmi soutěžních zápasů šestnáctinásobného šampiona Belgie a vyšel gólově naprázdno.

PIPLAJÍ SI MĚ TADY, JAK MÁ SPRÁVNÝ ÚTOČNÍK BÝT. KLIDNĚ UBĚHNU I MARATON, CHLUBÍ SE KRMENČÍK

V letní přípravě, během níž Bruggy rozstříleli Mechelen, prohráli s Gentem a přehráli Lille, vstřelil explzeňský reprezentant jednu branku.

V ofenzivní řadě trenéra Clementa je spoluhráč Deliho s Mignoletem nejzkušenějším článkem - další útočnici na soupisce jsou osmnáctiletý Badji, jednadvacetiletý Diatta, dvaadvacetiletý Okereke, čtyřiadvacetiletý Schrijvers, dvaadvacetiletý Dennis a jednadvacetiletý Sanga.

Schick je pro Lipsko stále drahý, pomůže přestup Wernera? Není kam spěchat, uklidňuje Paska