Coufal za Součkem nepůjde, Masopust by mohl. Paska už si s Kladiváři vyměňuje milostné dopisy

Coufal za Součkem nepůjde, Masopust by mohl. Paska už si s Kladiváři vyměňuje milostné dopisy

Známý hráčský agent Pavel Paska informoval, že o obránci Vladimíru Coufalovi londýnský West Ham United vůbec neuvažuje. O jednom slávistickém expresu však s Kladiváři přeci jen jednal...

Je jím sedmadvacetiletý křídelník a dvojnásobný šampion Fortuna:ligy Lukáš Masopust, který si v uplynulém ročníku vytvořil nový gólový rekord v podobě šesti tref za sezonu.

"Může být. Zatím jsme si s West Hamem vyměnili jen první milostné dopisy. Teď si dáme přestávku a po dovolených se k jednání vrátíme. To abychom osondovali, zda Slavia nepožaduje za Masopusta příliš anebo naopak málo," citoval web sport.cz zmíněného Pasku.

Ten dostal do britské metropole Tomáše Součka a kdo ví, třeba se za pár týdnu dočká v Anglii také svého kamaráda z vršovického Edenu. Sám záložník přiznal, že s manažerem Davidem Moyesem další české hráče řešil...

"Ptal se mě na ně. Třeba na Patrika Schicka, třeba na Lukáše Masopusta, ale i na některé další hráče. Chtěl vědět, jak momentálně vypadá Patrik, o Lukáše se také zajímal. Řekl jsem, že pro něho i pro mě by bylo dobré, kdyby přišel. Jsem rád, že jsem dveře otevřel. Třeba právě Lukáš Masopust by si přestup zasloužil a moc bych mu ho přál. Je to výborný fotbalista i skvělý kluk, angažmá by pomohlo jemu i mně. I naše rodiny si hodně rozumí, takže bychom si určitě našli bydlení někde blízko sebe," pronesl na sport.cz Souček.

Letos je čas na transfery až do 5. října a pokud dorazí na Sinobo Stadium adekvátní nabídka, Jaroslav Tvrdík asi bývalému pracovitému borci Jihlavy a Jablonce ve štěstí bránit nebude.

Při jednání nám zatrnulo, měli jsme už i letadlo nastartované zpátky, svěřil se Souček

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.