Juliš s Kozákem zařídili Spartě výhru, Nita chytil penaltu, nezaváhali ani Bohemians

Bohemka porazila nováčka druhé ligy Táborsko 2:0. Sparta vyhrála i druhý přípravný zápas. V rámci rakouského soustředění porazili svěřenci Václava Kotala slovinskou Gorici 3:1.

Bohemians odehráli tři přípravné duely a všechny byly vítězné. Prvně porazili Admiru Praha, poté Chrudim a naposledy Táborsko 2:0 díky vlastní brance Navrátile a hezké střele Nováka.

Podobně jako Slavia, zkusila hru na tři stopery i Sparta. Letenští byli od začátku lepší a ve 21. minutě se hlavou prosadil Kozák. V závěru poločasu ještě Nita chytil penaltu.

Brzy po obrátce zvýšil Juliš. V 69. minutě se štěstím snížil Aliaga. V 86. minutě přišel poslední hezký moment utkání. Juliš se blýskl technickou střelou k tyči a pojistil Spartě vedení.

Čtvrteční přípravy:

Bohemians 1905 – Táborsko 2:0 (1:0)
Branky: 10. Navrátil (vlastní), 59. V. Novák

Sestavy Bohemians:
I. poločas: Kouba – Schumacher, Jindřišek, Nečas, Krch, Dostál, Vodháněl, Pokorný, Vacek, Bederka, Koubek
II. poločas: Kouba – Bartek, Köstl, Hůlka, Vondra – Novák, Hronek, Levin, květ – Keita, Puškáč.

Sparta Praha - Gorica 3:1 (1:0)