Bale mi říkal, že hrát nechce, poodhalil Zidane problémy s "oblíbencem" madridských tribun

Bale mi říkal, že hrát nechce, poodhalil Zidane problémy s "oblíbencem" madridských tribun

Real Madrid má před sebou důležitý souboj Ligy mistrů proti Manchesteru City a o tom, že u toho nebude Gareth Bale, jenž nebyl ke šlágru na Etihad Stadium nominován, se psalo již dva dny předem.

Jednatřicetiletý rodák z Cardiffu, který působí na San Bernabéu již sedm let, však nyní žádné zdravotní problémy nemá a o to je jeho absence v pátečním pohárovém taháku na ostrovech překvapivější.

Světlo do všeho vnesl hlavní kouč Bílého baletu Zinedine Zidane, který prozradil, že ho požádal sám bývalý hráč Tottenhamu Hotspur, aby ho pro odvetné osmifinále (Real potřebuje dohnat manko 1:2) mezi čtyřiadvacet fotbalistů vůbec nenominoval.

"Byla to soukromá konverzace. Říkal, že nechce hrát. Zbytek rozhovoru zůstane mezi mnou a ním," komentoval incident renomovaný francouzský trenér.

Jejich vztahy nemají být úplně nejlepší. V uplynulém ročníku LaLigy si Bale zahrál jen šestnáctkrát, s tím, že mezi jedenácti vyvolenými figuroval pouze dvanáctkrát.

Po koronavirové pauze pak odehrál z jedenácti možných zápas jen dva a pouze jeden od úvodní minuty.

I když má ve španělské metropoli smlouvu až do léta 2022, pakliže v létě neodejde, bude to jedno z největších překvapení celého transferového období.

Barcelona volá Thiaga domů. Proč by měl ale svou pozornost směřovat spíše na ostrovy?