Nekončící smůla PSG? Marodka francouzského mistra obsahuje i překvapivé jméno, tým upřesnil detaily

Nekončící smůla PSG? Marodka francouzského mistra obsahuje i překvapivé jméno, tým upřesnil detaily

Trenér Paris Saint-Germain musí před restartem Ligy mistrů, kde se jeho tým dostal do čtvrtfinále soutěže a vyzve Atalantu Bergamo, řešit spoustu nepříjemností. A to i přesto, že Paříž vyhrála francouzskou ligu, ligový pohár i Coupe de France.

Ve finále obou pohárů se ale Pařížanům zranilo několik opor včetně Kyliana Mbappého. Druhé finále pak nedohrál například Mauro Icardi. Bez těchto dvou ofenzivních es by ale Paris Saint-Germain byla proti Atalantě oslabena. Zranění hráčů je nepříjemná, ale obvyklá věc. Méně časté je ale to, že se zraní trenér. Právě to se v pátek večer stalo trenérovi PSG.

Tyhle nepříjemnosti se samozřejmě dějí i lidem, kteří profesionálně nedělají sport. To je momentálně Thomas Tuchel. Ten si ale ve svém osobním životě zranil nohu a i jeho zranění je pro pařížský tým komplikací. Tuchel ovšem bude v zápase sedět na lavičce, místo klasického pobíhání po lajně se ale bude muset spokojit s koučováním z lavičky. A to doslova.

Po postupu ze skupiny vyřadil francouzský mistr v osmifinále Borusii Dortmund a v cestě za ušatým pohárem momentálně stojí italský outsider Atalanta Bergamo, v semifinále pak vyzve lepšího z dvojice Red Bull Lipsko a Atletico Madrid. Do finále je ještě cesta dlouhá, tým se ale netají ambicemi celou soutěž ovládnout.