Posily Karviné? Bylo tam hodně chyb, kritizoval kouč Jarábek navzdory výhře nad Líšní

Posily Karviné? Bylo tam hodně chyb, kritizoval kouč Jarábek navzdory výhře nad Líšní
OBSAHUJE OHLASY

Karviná si stejně jako Opava letos moc dovolené neužila a nyní začíná s přípravou na novou sezónu, která začíná už za čtrnáct dnů. Tým Juraje Jarábka porazil v prvním přípravném zápase druholigovou Líšeň poměrem 3:2.

„Typický první duel přípravy. Máme za sebou hodně odchodů a hlavně i dost naběhaných kilometrů během prvního týdne. Viděli jsme několik nových hráčů, kteří by nás eventuálně mohli posílit nebo už nás posílili," začal kouč Karviné s hodnocením. Do začátku ligy ještě jeho tým vyzve polskou Jastrzebii a také druholigový Třinec.

Karviná zatím stihla docela dost obměnit kádr, ne se všemi posilami byl ale Jarábek v duelu s Líšní spokojen. Za Karvinou navíc nastoupili i hráči, kteří jsou v týmu zatím pouze na testech. "V samotném utkání nejde hráčům upřít snaha, ale bylo tam hodně chyb. Na druhou stranu se našly samozřejmě i pozitivní věci," prozradil slovenský kouč.

"Vyhráli jsme a viděli jsme to, co jsme vidět potřebovali,“ skončil Jarábek s hodnocením zápasu. Karvinou na úvod ligy před reprezentační pauzou čekají dvě derby s týmy z Moravskoslezského kraje, v prvním kole doma přivítá Baník Ostrava a o týden později se představí na hřišti Opavy.