Trpišovský si brzy plácne v Edenu na nové pohádkové smlouvě. Na co vše se může těšit?

Trpišovský si brzy plácne v Edenu na nové pohádkové smlouvě. Na co vše se může těšit?

Jindřich Trpišovský, jenž trénuje na nejvyšší úrovni sedmým rokem, by měl na Sinobo Stadium brzy podepsat novou a poměrně lukrativní smlouvu.

A protože předseda představenstva Jaroslav Tvrdík nepatří mezi šetřílky, ta by čtyřiačtyřicetiletému odborníkovi z vršovického Edenu mohla podle informací deníku Blesku vynést až 1,2 milionu korun měsíčně.

Dvojnásobný mistr Fortuna:ligy z let 2019 a 2020 se navíc v rámci dohody může dočkat atraktivního bonusu v podobě 100 tisíce korun za každý uhraný ligový bod, jichž může být opravdu dost.

Jen připomínáme, že minulou sezonu se Kolář, Coufal, Bořil a spol. zastavili po pětatřiceti odehraných kolech na pětaosmdesáti bodech.

Pakliže by se vršovickému "S" dařilo podobně jako v uplynulém soutěžním ročníku 2020/2021, někdejší šéf Viktorie Žižkov či Slovanu Liberec, který vede slavné "S" již dva a půl roku, by si mohl přijít během jednoho kalendářního roku až na 23 milionů korun.

To by z něj udělalo nejlépe placeného českého trenéra bez ohledu na to, zda působí v tuzemské ligové soutěži, nebo v zahraničí. A to se ještě nepočítají možné prémie z evropských pohárů. Ve hře je možná účast v Lize mistrů a alternativa v podobě jisté účasti v Evropské lize.

Vrba může v Razgradu skončit již po třičtvrtě roce. Co má rozhodnout o jeho osudu?