Budoucnost Neymara a Mbappého se začíná vyjasňovat. Co o nich řekl prezident PSG?

Budoucnost Neymara a Mbappého se začíná vyjasňovat. Co o nich řekl prezident PSG?

Letní přestupové okno je už v plném proudu, a ačkoliv nás ještě čeká vyvrcholení Ligy mistrů, přední zájemci už začínají pokukovat po tom nejlahodnějším zboží na trhu. Rozhodně není žádným tajemstvím, že jedním z hráčů, jejichž jméno bude s přestupem hodně skloňováno, se stane křídelník momentálně hájící barvy Paris St-Germain Neymar.

Dle mnohých spekulací a bývalých tužeb, jež vyjádřil sám kapitán brazilské reprezentace, by se příští destinací osmadvacetileté hvězdy měla stát právě Barcelona. Jak ovšem k tomuto transferu vzhlíží velký šéf Nasser Al-Khelaifi?

„Jediné, co vám mohu říct je to, že Neymar a Mbappé patří k nejlepším hráčům na světě a my se postaráme o to, aby PSG neopustili… Nikdy!“ odpověděl prezident francouzského celku, který se během tohoto hracího týdne úspěšně prodral do finále Ligy mistrů, kde vyzve Bayern Mnichov.

Názor Al-Khelaifiho je tedy veřejně znám, ale určitě to ještě neznamená, že půjde o rozhodnutí finální. Pokud nějaký fotbalista projeví touhu odejít a přijde s žádostí o přestup, pak už bude záležet pouze na zájemci, aby zaplatil požadovanou sumu. I v tomto ohledu však půjde o astronomická čísla.