Jste trapní primitivové a ubožáci, vzkázal bučícím boleslavským fandům Buchta

Jste trapní primitivové a ubožáci, vzkázal bučícím boleslavským fandům Buchta
OBSAHUJE VIDEO

Zlínu se povedlo překvapit na hřišti Mladé Boleslavi, odkud si Ševci odvezli výhru 3:1 a svého protivníka z Lokotrans arény přikovali na poslední místo tabulky.

Jednou trefou po asistenci Antonína Fantiše k tomu pomohl i střední obránce Petr Buchta, jehož již v průběhu utkání namíchl rasismus hrstky domácích fanoušků.

Boleslavský kotel totiž bučel na gólového Dramého, Condeho i Jawa, jenž přišel na trávník po změně stran namísto Tchanturishviliho.

"Kluci byli výborní. Ale myslím si, že to nebylo jen o cizincích, každý odevzdal maximum, byl to výborný týmový výkon," uvedl svěřenec kouče Bohumila Páníka. jehož tým je po úvodních dvou kolech jedenáctý.

Svých kolegů se ostatně přímo na hřišti zastal a pro vybrané příznivce Mladé Boleslavi měl na pozápasové tiskové konferenci jednoznačný vzkaz...

"Jsou to primitivové. Když tady nějací patnáctiletí kluci bučí na naše hráče, nemám k nim co dodávat. Je to trapný a vůbec to do fotbalu nepatří. Jsou to ubožáci," uzavřel osmadvacetiletý stoper s minulostí ve Zbrojovce Brno, Vysočině Jihlava či Bohemians Praha 1905.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.