Hrošovský a návrat do Fortuna:ligy již po roce? Z Genku by ho mohla vysvobodit Slavia

Hrošovský a návrat do Fortuna:ligy již po roce? Z Genku by ho mohla vysvobodit Slavia

Slovenský středopolař Patrik Hrošovský, jenž je aktuálně v KRC Genk bez herního vytížení (v prvních čtyřech kolech nebyl vůbec nominován k zápasům), by se mohl opět vrátit do nejvyšší české soutěže.

Nikoliv však do Viktorie Plzeň, odkud se do Jupiter League vydal, nýbrž do Slavie, v níž ho podle informací serveru idnes.cz láká spolupráce s koučem Jindřichem Trpišovským.

Sešívané čeká boj o postup do základní skupiny Ligy mistrů a rozhodující boj svedou v play-off 22., případně 23. září. I proto by se dalšímu zbrojení nebránili.

Genk, v němž se svého času neprosadil také současný kapitán Plzně Jakub Brabec, údajně hodlá osmadvacetiletého záložníka pustit pouze na trvalý přestup a o hostování nemá zájem (což vyřazuje další zájemce o jeho služby).

Protože však stál loni v létě 5,2 milionu eur, rozhodně nebude nejlevnější a to i přesto, že s ním německý trenér Hannes Wolf podle všeho přestal počítat a upřednostňuje jiné borce.

Někdejší hráč Znojma, Ústí či Baníku Sokolov, jehož konto zdobí tři české primáty z let 2015, 2016 a 2018, má však v Luminus Areně platný dlouhodobý kontrakt až do léta 2024.

Sešívaná hvězda Votíková: Dveře do zahraničí jsou otevřené, ale v Česku se mám skvěle a nechce se mi odcházet