Liga národů: Česko na Slovensku a se Skotskem, Německo - Španělsko či Francie - Chorvatsko!

Liga národů: Česko na Slovensku a se Skotskem, Německo - Španělsko či Francie - Chorvatsko!
TELEVIZNÍ PROGRAM

První zářijový týden je od pátku 4. září do úterka 8. září 2020 vyhrazen zápasům prvního a druhého kola Ligy národů (Sport 1, Sport 2 a ČT Sport). Jelikož UEFA rozhodla, že se v celé Evropě budou tato utkání hrát ještě bez diváků, o to víc budou sledovanější televizní přímé přenosy.

Český tým začíná ve druhé divizi v pátek 4. září se Slovenskem v Bratislavě a v pondělí 7. září se Skotskem v Olomouci. Hlavně první divize Ligy národů přináší hned několik velmi atraktivních duelů, například už ve čtvrtek 3. září utkání mistrů světa z roku 2014 a 2010: Německo-Španělsko či v úterý 8. září reprízu finále MS 2018 v Rusku: Francie-Chorvatsko.

ČT Sport vysílá také v pondělí 7. září důležité utkání kvalifikace ME 2021 hráčů do 21 let: Česko-Chorvatsko v Českých Budějovicích.  

ČTVRTEK 3. ZÁŘÍ 2020

7.05: Fotbal Extra: Slovensko – Česko (středeční aktuální informace před utkáním 1. kola druhé divize Ligy národů v Bratislavě) – ČT Sport.

17.45 (výkop 18.00): Lotyšsko – Andorra (utkání 1. kola čtvrté divize Ligy národů) – Sport 1.

20.30 (výkop 20.45): Německo – Španělsko (utkání 1. kola první divize Ligy národů) – Sport 1, německá ZDF. Sport 2 záznam v 0.45 hodin.

20.30 (výkop 20.45): Rusko – Srbsko (utkání 1. kola druhé divize Ligy národů) – Sport 2. Sport 1 záznam v 0.30 hodin.

22.05: Fotbal Extra: Slovensko – Česko (čtvrteční aktuální informace před utkáním 1. kola druhé divize Ligy národů v Bratislavě) – ČT Sport.

22.45 (záznam, výkop 20.45): Ukrajina – Švýcarsko (utkání 1. kola první divize Ligy národů) – Sport 2.

23.00: Zpravodajství ze čtvrtečních utkání 1. kola Ligy národů – Sport 1. Sport 2 repríza v pátek ve 12.00 hodin.

 

PÁTEK 4. ZÁŘÍ 2020

8.25: Fotbal Extra: Slovensko – Česko (čtvrteční aktuální informace před utkáním 1. kola druhé divize Ligy národů v Bratislavě) – ČT Sport.

14.00: Kuang-čou Evergrande Tchao-pao – Kuang-čou R&F (utkání 9. kola čínské Superligy) – Arena Sport 1.

17.45 (výkop 18.00): Litva – Kazachstán (utkání 1. kola třetí divize Ligy národů) – Sport 1.

18.50 (výkop 19.00): Švýcarsko – Slovensko (utkání kvalifikace ME 2021 do 21 let) – slovenská RTVS 2 (Dvojka).

20.15 (výkop 20.45): Slovensko – Česko (utkání 1. kola druhé divize Ligy národů) – ČT Sport. Slovenská RTVS 1 (Jednotka) ve 20.20 hodin. ČT Sport repríza ve 2.45 hodin a v sobotu ve 23.00 hodin, Sport 1 v 1.00 hodin, Sport 2 v sobotu ve 12.45 hodin.

20.15: Norsko – Rakousko (utkání 1. kola druhé divize Ligy národů) – rakouská ORF 1. Sport 2 záznam ve 22.45 hodin.

20.30 (výkop 20.45): Nizozemsko – Polsko (utkání 1. kola první divize Ligy národů) – Sport 1, polská TVP 1 ve 20.35 hodin. Sport 2 záznam v 0.45 hodin.

20.30 (výkop 20.45): Itálie – Bosna a Hercegovina (utkání 1. kola první divize Ligy národů) – Sport 2.

23.00: Zpravodajství z pátečních utkání 1. kola Ligy národů – Sport 1.

SOBOTA 5. ZÁŘÍ 2020

14.45 (výkop 15.00): Severní Makedonie – Arménie (utkání 1. kola třetí divize Ligy národů) – Sport 2. Sport 1 záznam v 1.00 hodin.

17.45 (výkop 18.00): Island – Anglie (utkání 1. kola první divize Ligy národů) – Sport 2. Sport 1 záznam ve 4.00 hodin.

18.00: Kypr – Černá Hora (utkání 1. kola třetí divize Ligy národů) – Sport 1. Sport 2 záznam ve 2.45 hodin.

20.30 (výkop 20.45): Portugalsko – Chorvatsko (utkání 1. kola první divize Ligy národů) – Sport 1. Sport 2 záznam v 0.45 hodin.

20.30 (výkop 20.45): Švédsko – Francie (utkání 1. kola první divize Ligy národů) – Sport 2. Sport 1 záznam ve 2.00 hodin.

21.55: Fotbal Extra: Česko – Skotsko (sobotní aktuální informace před utkáním 1. kola druhé divize Ligy národů v Olomouci) – ČT Sport.

22.45 (záznam, výkop 20.45): Dánsko – Belgie (utkání 1. kola první divize Ligy národů) – Sport 2.

23.00: Zpravodajství ze sobotních utkání 1. kola Ligy národů – Sport 1.

 

NEDĚLE 6. ZÁŘÍ 2020

7.50: Fotbal Extra: Česko – Skotsko (sobotní aktuální informace před utkáním 1. kola druhé divize Ligy národů v Olomouci) – ČT Sport.

12.45 (záznam, výkop v sobotu v 15.00): Gibraltar – San Marino (utkání 2. kola čtvrté divize Ligy národů) – Sport 1.

14.00: Wu-chan Čuo-er – Peking Čung-che Kuo-an (utkání 9. kola čínské Superligy) – Arena Sport 1.

14.45 (výkop 15.00): Wales – Bulharsko (utkání 2. kola druhé divize Ligy národů) – Sport 1.

17.45 (výkop 18.00): Maďarsko – Rusko (utkání 2. kola druhé divize Ligy národů) – Sport 1.

17.45 (výkop 18.00): Irsko – Finsko (utkání 2. kola druhé divize Ligy národů) – Sport 2. Sport 1 záznam v 1.00 hodin.

20.30 (výkop 20.45): Španělsko – Ukrajina (utkání 2. kola první divize Ligy národů) – Sport 1.

20.30 (výkop 20.45): Švýcarsko – Německo (utkání 2. kola první divize Ligy národů) – Sport 2, německá ARD. Sport 1 záznam ve 2.00 hodin.

20.35: Fotbal Extra: Česko – Skotsko (nedělní aktuální informace před utkáním 1. kola druhé divize Ligy národů v Olomouci) – ČT Sport.

22.45 (záznam, výkop 20.45): Srbsko – Turecko (utkání 2. kola druhé divize Ligy národů) – Sport 2.

23.00: Zpravodajství z nedělních 2. kola Ligy národů – Sport 1.

 

PONDĚLÍ 7. ZÁŘÍ 2020

15.45 (výkop 16.00): Kazachstán – Bělorusko (utkání 2. kola třetí divize Ligy národů) – Sport 1. Sport 2 záznam ve 2.45 hodin.

17.35: Gól týdne (souhrn nejlepších gólů minulého týdne) – ČT Sport.

17.40 (výkop 18.00): Česko – Chorvatsko (utkání kvalifikace ME 2021 hráčů do 21 let v Českých Budějovicích) – ČT Sport. Záznam v 1.45 hodin a v úterý v 8.30 a ve 22.10 hodin.

20.05 (výkop 20.45): Česko – Skotsko (utkání 2. kola druhé divize Ligy národů v Olomouci) – ČT Sport. Záznam ve 3.30 hodin a v úterý v 10.15 hodin, Sport 1 v 1.00 hodin a v úterý v 15.45 hodin.

20.15: Rakousko – Rumunsko (utkání 2. kola druhé divize Ligy národů) – rakouská ORD. Sport 2 záznam ve 22.45 hodin.

20.20 (výkop 20.45): Izrael – Slovensko (utkání 2. kola druhé divize Ligy národů) – slovenská RTVS 1 (Jednotka).

20.30 (výkop 20.45): Nizozemsko – Itálie (utkání 2. kola první divize Ligy národů) – Sport 1. Sport 2 záznam v 0.45 hodin.

20.30 (výkop 20.45): Bosna a Hercegovina – Polsko (utkání 2. kola první divize Ligy národů) – Sport 2, polská TVP 1 ve 20.35 hodin.

23.00: Zpravodajství z pondělních utkání 2. kola Ligy národů – Sport 1.

ÚTERÝ 8. ZÁŘÍ 2020

17.45 (výkop 18.00): Gruzie – Severní Makedonie (utkání 2. kola třetí divize Ligy národů) – Sport 1.Sport 2 záznam ve 2.45 hodin.

17.45 (výkop 18.00): Arménie – Estonsko (utkání 2. kola třetí divize Ligy národů) – Sport 2. Sport 1 záznam v 1.00 hodin.

20.05 (výkop 20.15): Slovensko – Švýcarsko (utkání kvalifikace ME 2021 do 21 let) – slovenská RTVS 2 (Dvojka).

20.30 (výkop 20.45): Francie – Chorvatsko (utkání 2. kola první divize Ligy národů) – Sport 1. Sport 2 záznam v 0.45 hodin.

20.30 (výkop 20.45): Švédsko – Portugalsko (utkání 2. kola první divize Ligy národů) – Sport 2. Sport 1 záznam ve 2.00 hodin.

22.45 (záznam, výkop 20.45): Dánsko – Anglie (utkání 2. kola první divize Ligy národů) – Sport 2.

23.00: Zpravodajství z úterních utkání 2. kola Ligy národů – Sport 1.