Přestupová bomba na trase Barca - Juve? Suárez má po jednání s Nedvěděm namířeno za Ronaldem

Přestupová bomba na trase Barca - Juve? Suárez má po jednání s Nedvěděm namířeno za Ronaldem

Dosavadní barcelonský kanonýr Luis "El Pistolero" Suárez by si měl poprvé ve své dlouhé profesionální kariéře vyzkoušet italskou Serii A.

Italská média včetně Corriere dello Sport a Gazzetta dello Sport referují o tom, že by se měl stát velmi brzy novou posilou držitele Scudetta Juventusu Turín, který se podle všeho rozloučí s Gonzalo Higuaínem.

Třiatřicetiletý reprezentant Uruguaye, jenž dříve pálil také za Ajax Amsterdam nebo Liverpool, už se měl dohodnout s vedením Bianconeri na smlouvě, o kterou si měl říci přímo u viceprezidenta Staré dámy Pavla Nedvěda.

Právě bývalý kapitán české reprezentace si měl od Suáreze vyslechnout, že už se nenachází v plánech nového barcelonského trenéra Ronalda Koemana a s italským obrem z Juventus Stadium si měl plácnout již na druhé schůzce.

Do Turína, v jehož útoku již dva roky operuje o dva roky starší Portugalec Cristiano Ronaldo, by měl držitel třinácti trofejí s katalánským klubem dorazit jakožto volný hráč, s tím, že plat by měl mít stejný jako na Camp Nou, čili 10 milionů eur ročně.

Barcu, které Suárez mává po šesti letech, 198 brankách a 109 gólových asistencích, v posledních dnech opustil Ivan Rakitič. Brzy by ho měli následovat také Arturo Vidal či Lionel Messi.

Čerstvé úlovky Ancelottiho mají velký zvuk. Na modré straně Liverpoolu vítají Jamese i Allana

Serie A - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.