Čeká Baráka již třetí italská štace a zahraje si s Kuckou? Jeho oblíbený kouč ho láká do Parmy

Čeká Baráka již třetí italská štace a zahraje si s Kuckou? Jeho oblíbený kouč ho láká do Parmy

Pětadvacetiletý středopolař Antonín Barák je součástí dění na Apeninském poloostrově již tři roky a za tu dobu navlékl v tamní Serii A dva dresy.

Kromě Udinese, jemuž patří, prošel také Lecce, ve kterém hostoval v úvodu letošního roku a v průběhu jarní části si v jeho barvách připsal 16 ligových startů a dva přesné zásahy.

Právě v kraji Apulie ho vedl trenér Fabio Liverani (44), jenž se stal před časem novým trenérem Parmy a na stadion Ennia Tardinho by podle informací listu La Gazzetta dello Sport rád přivedl také příbramského odchovance.

Někdejší stratég Leytonu Orient, Janova či Ternany už zadal vedení trojnásobného držitele Coppa Italia požadavek, aby se Baráka pokusilo přivést.

Pakliže by se to podařilo, blonďatý středopolař by se stal novým spoluhráčem exsparťana Juraje Kucky, který strávil v první italské lize největší porci své profesionální kariéry, za což mohou i jeho štace v Janově a AC MIilán.

Nový ročník Serie A startuje 20. září. Zatímco na Udinese čeká nováček Spezia, Parma přivítá Neapol. Které utkání se asi bude týkat exslávistického dlouhána?

Přestupová bomba na trase Barca - Juve? Suárez má po jednání s Nedvěděm namířeno za Ronaldem