Trable u mistra! Neymar je mezi šesticí nakažených, kteří musí do izolace. Dojde k odkladu ligového startu?

Trable u mistra! Neymar je mezi šesticí nakažených, kteří musí do izolace. Dojde k odkladu ligového startu?

PSG zažívá po neúspěšném finále Ligy mistrů další velký problém, kvůli kterému by mohlo dojít k odkladu ligového startu.

Většina opor základní sestavy si totiž jela léčit zármutek z prohraného utkání s Bayernem Mnichov na Ibizu, kde je čekaly radovánky na pláži. Jak se ovšem později ukázalo, rovnou šestice hráčů měla následně pozitivní test na koronavirus.

Klub se doposud snažil skrývat informaci, o jaká jména jde, ale jak nyní uvedl francouzský deník L’Equipe, mezi nakaženými jsou jak Marquinhos, tak i Di Maria nebo Neymar.

Protože má PSG více jak tři nakažené hráče, nestačí zde pouze povinná individuální karanténa. Trénovat nemůže rovnou celé mužstvo, a to po dobu minimálně osmi dnů.

Co to pro mistra uplynulé sezony Ligue 1 znamená? Že by mohlo dojít k odkladu jeho úvodního zápasu, jenž se má uskutečnit 10. září proti Lens. Ohrožen nicméně je i domácí duel s Marseille o tři dny později.

Francouzská nejvyšší soutěž už pár dní běží. Pařížský mistr měl však delší volno i díky tomu, že se dostal do finále evropských soutěží.