Překvapivý tah Realu? Po boku Benzemy by se mohl objevit nový vyhlášený střelec

Překvapivý tah Realu? Po boku Benzemy by se mohl objevit nový vyhlášený střelec

Bílému baletu již pomalu dochází trpělivost s „loajalitou“ Garetha Balea, jehož jméno je hojně skloňováno s návratem na Ostrovy. Vyřešit ale otázku v útoku by mohlo být pro giganta tohoto kalibru nákladné, proto i španělský královský klub hledá schůdnější cesty, jež by ale i tak mohly přinést efektivitu.

Real má v útoku jasného lídra, kterým je Karim Benzema. Toho by měli doplňovat Luka Jovič a Mariano Díaz. Nová posila do ofenzivní lajny by se ale hodila, proto vedení klubu zvažuje možnosti, které aktuální přestupový trh nabízí.

Jednou z nich je i angažování uruguayského kanonýrka Edinsona Cavaniho. Tomu v Paříži skončila smlouva a momentálně je bez angažmá. Na nabídky si však stěžovat nemůže, neboť o něj projevilo zájem několik klubů z Anglie či Itálie, ale možností je i přesun do severoamerické MLS. Podle španělských médií jsou ale na startu i překvapivé námluvy.

Real Madrid bude chtít obhájit triumf v LaLize a uspět také v Lize mistrů. Utažené opasky ale svazují ruce při nákladném pořizování vyhlášených kanonýrů. Osvědčeným střelcem je ale i Cavani, který v barvách PSG vykazoval zajímavá čísla. Francouzský mistr však dával vždy přednost jiným. V minulosti to byl především Zlatan Ibrahimovič, v posledních letech se vsázelo především na Neymara a Mbappého.