Nejlepších pět hráčů současnosti? Messi ukázal na vyvolené, ale nesměl skloňovat sebe a Ronalda

Nejlepších pět hráčů současnosti? Messi ukázal na vyvolené, ale nesměl skloňovat sebe a Ronalda

Argentinský kanonýr je obecně považován za jednoho z nejlepších hráčů v historii tohoto sportu. Během své dosavadní kariéry zaznamenal celou řadu rekordů a výrazně se podepsal pod úspěchy Barcelony. Hráčský génius dostal nedávno záludnou otázku, aby označil pět nejlepších jmen současnosti, ale nesměl jmenovat sebe a Ronalda. Na koho tedy ukázal?

Spolu s Ronaldem stanovil Messi nové měřítko na dvě desetiletí. Na svém kontě mají oba celou řadu cenných trofejí a jejich vzájemná konfrontace v El Clásiku byla vždy ostře sledovaná. Ale zatímco je on stále akvizicí Barcelony, Ronaldo již dávno hájí barvy Juventusu.

V jednom rozhovoru pro Radio 94,7 byl osloven, aby označil pět nejlepších tváří současnosti, ale do výčtu nezahrnul právě Ronalda a sebe. „Bylo hezké mít Cristiana Ronalda v LaLize kvůli prestiži, kterou mu dal, i když bylo těžké vidět, jak i on získává tituly,“ začal Messi svou odpověď, ve které zdůraznil, že by tam portugalský legionář rozhodně byl.

Ve svém výčtu zmínil krajana z Manchesteru City, se kterým má velmi vřelé vztahy nejen díky společnému působení v reprezentaci. S Neymarem a Suárezem měl možnost si zahrát na Camp Nou, zatímco Hazard aktuálně patří do týmu rivala z Realu Madrid. Nezapomněl ale také na hvězdu PSG. „Kromě mě a jeho nemám problém označit nejlepší pětku na světě. Určitě bych tam zařadil Mbappého, Neymara, Hazarda, Suáreze a Agüera,“ nechal se slyšet argentinský kanonýr.