Zlatan nevybíravě zpražil kouče švédského nároďáku. Důvod? Mladík z Juventusu...

Zlatan nevybíravě zpražil kouče švédského nároďáku. Důvod? Mladík z Juventusu...

Švédové vstoupili do nového ročníku Ligy národů těsnou domácí porážkou s úřadujícími světovými šampiony z Francie, což není žádná velká ostuda.

Bývalý severský reprezentant Zlatan Ibrahimovič si však důvod ke kritice hlavního trenéra Jana Olofa Anderssona, který vede švédský výběr již více než čtyři roky, přeci jen našel.

Mohla za to skutečnost, že dvacetiletý křídelník Dejan Kulusevski nehrál od začátku a místo něj nastoupil v základní sestavě o patnáct let starší středopolař Sebastian Larsson z AIK Stockhom.

"Jaký zku*vený vtip. Neschopní lidé na špatných pozicích, kteří dusí celý švédský fotbal," tweetoval rozzlobený osmatřicetiletý kanonýr a přiložil fotku zmíněného kouče, kdyby náhodou nebylo úplně jasno, na čí hlavu jeho ostré výrazy míří.

Jím vyzdvihovaný Kulusevski, jenž začal minulou sezonu zářit v Parmě natolik, že si ho turínští Bianconeri pro tento ročník ponechali v kádru, šel na plac až posledních dvacet minut.

Absence bývalého hráče Atalanty Bergamo v základní sestavě Švédů nepřekvapila pouze Zlatana, ale i samotnou naději úřadujícího italského mistra, která o tom hovořila na pozápasové tiskovce.

Za Koemana Van Gaal? Kabina Oranjes má o novém trenérovi jinou představu...