Slavia vyšla vstříc Stochovi, jenž opět trénuje v Edenu: Vážím si toho, uvidíme, co bude dál

Slavia vyšla vstříc Stochovi, jenž opět trénuje v Edenu: Vážím si toho, uvidíme, co bude dál

Miroslav Stoch může trénovat se Slavií, byť je oficiálně veden jako volný hráč. Klub mu umožnil trénovat s A-týmem, slovenský záložník totiž předčasně ukončil své angažmá v PAOK Soluň.

Stoch byl ve Slavii od srpna 2017, ligového mistra opustil minulý rok v létě a zamířil do Řecka. „Miňo v minulosti odvedl pro Slavii obrovský kus práce, proto jsme mu rádi umožnili tréninkový proces v době, kdy ukončil své působení v Řecku. Jsme domluveni, že se s námi bude připravovat,“ řekl k tomuto kroku sportovní ředitel Slavie Jiří Bílek pro klubový web.

Samotný hráč je bývalému klubu vděčný. „Chtěl bych Slavii poděkovat za tuto možnost. Vážím si toho. Uvidíme, co nejbližší doba přinese,“ pronesl třicetiletý záložník.

Stoch za Slavii odehrál 58 ligových zápasů, dal 16 branek a připsal si 15 asistencí. Českou nejvyšší soutěž vyhrál jednou a dvakrát získal ligový pohár. Zahrál si i za londýnskou Chelsea, kde působil už od sezony 2006. Za A-tým však nastoupil pouze do čtyř ligových střetnutí a po úspěšném hostování v FC Twente přestoupil do tureckého Fenerbahce.

ŠMICER ZKOUŠÍ ŠTĚSTÍ JAKO TRENÉR. DO ZIMY PŘEVZAL DOLNÍ CHABRY A V 1. A TŘÍDĚ ZAČAL ČTYŘGÓLOVOU PORÁŽKOU