Ani Francie, ani Anglie. Barák asi zakotví v jednom z těchto dvou italských klubů...

Ani Francie, ani Anglie. Barák asi zakotví v jednom z těchto dvou italských klubů...

Širší člen reprezentačního kádru Antonín Barák, jenž je od minulého měsíce čerstvým otcem, aktuálně žije se svými spoluhráči z Udinese Calcio kvůli přísným opatřením na hotelu a ladí formu před rozjezdem nového ročníku Serie A.

Exslávistický středopolař a příbramský odchovanec v jedné osobě však zatím netuší, kde ho zahájí a jestli to bude právě v Dacia Areně, nebo někde jinde...

Naznačený zájem z Ligue 1 i Premier League sice během léta po dílčích jednáních vyšuměl, ovšem transfer pětadvacetiletého borce pořád visí ve vzduchu kvůli lanaření z Apeninského poloostrova.

Italská média aktuálně spekulují o dvou možnostech. Barák figuruje jak na wantlistu FC Turín, na jehož trenérské lavičce sedí Marco Giampaolo, tak na listu Parmy, do které ho láká jeho bývalý kouč z Lecce Fabio Liverani.

Udinese s jeho uvolnění nebude mít problém, ale nápadník bude muset vysázet na pomyslný stůl částku mezi osmi až deseti miliony eur, což je v přepočtu zhruba čtvrt miliardy korun.

Zatímco Parmu čeká v novém ročníku obhajoba jedenácté pozice, Turín, jenž otevírá 19. září novou kapitolu italské ligy na půdě Fiorentiny, se umístil v minulé sezoně až šestnáctý.

Oficiálně: Leverkusen se dohodl se Schickem na pětileté smlouvě, klub ho představil vtipným videem