V Edenu si plácnou se Stochem a přemýšlí i o Peškovi. Co nabízí Kladiváři za Masopusta?

V Edenu si plácnou se Stochem a přemýšlí i o Peškovi. Co nabízí Kladiváři za Masopusta?

V právě probíhajícím roce 2020 zamířili do struktur West Hamu United, kterým v minulosti prošli např. Luděk Mikloško, Tomáš Řepka i Radoslav Kováč, jak Tomáš Souček, tak Kateřina Svitková.

Podle iSport.cz navíc stále žije i šance, že by se k nim mohl přidat také sedmadvaceiletý křídelník české reprezentace Lukáš Masopust.

Londýnští Kladiváři měli otevřít nové kolo jednání s jasně danými podmínkami - tři miliony liber za přestup a další dva miliony liber na případných bonusech.

Celkově by si tedy sešívané "S" mohlo přijít na necelých 150 milionů korun, což musí nepochybně zvážit. Tím spíš, že bývalého rychlíka Jihlavy či Jablonce si pořídilo za nesrovnatelně nižší sumu.

Pro Masopusta může jít v souvislosti s Premier League o životní šanci a také proto by se měla Slavia brzy domluvit na novém kontraktu s případnou náhradou v podobě Miroslava Stocha, jemuž po jeho konci v Paoku Soluň povolila trénovat s prvním týmem Jindřicha Trpišovského.

Zatímco v minulosti vydělával na Sinobo Stadium až dva miliony korun měsíčně, aktuálně by měl slovenský reprezentant přistoupit na gáži, která by mohla být až třikrát nižší. Po roce stagnace si přeci jen nemůže vyskakovat...

V zákulisí se navíc hovoří i o případném nákupu křídelníka Slovanu Liberec Jakuba Peška (27), jenž byl jediným střelcem slepené české reprezentace proti Skotsku. Ludvík Karl, jenž s úřadujícím mistrem obchoduje více než hojně, by za něj klidně mohl dostat až 20 milionů korun.

Odskáčou špatný start? Těchto 5 hráčů Plzně by mohlo přijít o místo v základu

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.