Giggs: Ronaldo bude hrát do čtyřiceti, další rekordy budou přibývat

Giggs: Ronaldo bude hrát do čtyřiceti, další rekordy budou přibývat

Nynější trenér waleské reprezentace a bývalý spoluhráč Cristiana Ronalda si myslí, že čtyřnásobný držitel zlatého míče bude hrát ještě dalších pět let a překoná několik rekordů.

Portugalský kanonýr v zápase Ligy národů proti Švédsku vstřelil svůj stý a stoprvní reprezentační gól, čímž se přiblížil k světovému rekordu Íránce Ali Daeího, který má 109 reprezentačních tref.

Hvězda Juventusu ukazuje i ve 35 letech vysoký standard. „Stará se o sebe, správně se stravuje, regeneruje a žije pro fotbal. Je to největší profesionál, se kterým jsem kdy hrál. Sledoval jsem ho na začátku jeho kariéry, byl to talent a výjimečný hráč, který všechny nadchnul,“ citoval portál goal.com slova Ryana Giggse.

Ronaldo má se „Starou dámou“ smlouvu do roku 2022 a možnost hrát i poté rozhodně nevyloučil. „Před několika lety odcházeli hráči do fotbalového důchodu třeba hned ve třiceti letech. Dnes už není problém najít i čtyřicátníky. V okamžiku, kdy moje tělo už na hřišti nebude reagovat správně, potom bude čas na odchod,“ řekl v lednu Ronaldo.