Žádné lenošení, v Juventusu se bude tvrdě makat! oznámil Pirlo. Jaké ambice má před sezonou?

Žádné lenošení, v Juventusu se bude tvrdě makat! oznámil Pirlo. Jaké ambice má před sezonou?

Neúprosně se blíží také začátek nejvyšší italské soutěže, do které Juventus jako neomylný vládce opět vstoupí s velmi vysokými očekáváními.

Turínský celek, který nově povede kdysi skvělý záložník Andrea Pirlo, se pokusí „zapomenout“ na nevydařený závěr posledního ročníku, během něhož přišly nečekané, laciné a bolestné ztráty, a bude se snažit prezentovat novým, svěžím stylem.

„Je na čase udělat nějaké změny a připravit se na to, že všichni hráči ze sebe musí vydat maximum,“ pravil Pirlo, jenž v roli šéfa lavičky nahradil Maurizia Sarriho. Ten byl potrestán zejména za to, že mu nevyšla účast v Lize mistrů, kde Stará dáma vypadla s Lyonem.

„Mám ohromnou touhu ukázat fanouškům, jak dobří jsme a čeho jsme společně schopni dosáhnout. Chceme podesáté za sebou vyhrát Scudetto a bude-li to možné, tak i dojít až do finále Ligy mistrů,“ říkal vrchní kouč hráčů, jako jsou Ronaldo, Dybala, Chiellini, de Ligt, Cuadrado či Bonucci.

„Co jsem se bavil s hráči, všichni jsou připraveni makat. Zavedli jsme nové tréninkové metody, které se předtím ještě nikdy nedělaly a kterých se chceme držet. Cesta to bude dlouhá, ale věřím, že na jejím konci dojde k úspěšné přestavbě všech doposud známých konceptů,“ dodával Pirlo, ačkoliv veškeré podrobnosti si zatím nechával pro sebe. Výkony na hřišti nám však brzy prozradí, o co se jedná.

Serie A - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.