Musíme nastoupit s tím, že si „vytrháme nohy z p…“, burcuje před Slavií kouč Pardubic

Musíme nastoupit s tím, že si „vytrháme nohy z p…“, burcuje před Slavií kouč Pardubic

Pardubice se doposud neprezentovaly špatným herním projevem, ovšem teď je v rámci nejvyšší české ligy čeká ta nejtěžší možná zkouška.

Již tuto sobotu od 19.30 hodin se v Ďolíčku představí Slavia, která se zde zjevně bude cítit více doma než Pardubice. Přesto se nováček soutěže, který tu naposledy porazil Teplice 2:1, pokusí o menší fotbalový zázrak.

„Přesvědčili jsme se, že můžeme v lize vyhrávat. I proto můžeme nyní jít do zápasu proti velkému favoritovi trochu klidněji, s čistou hlavou,“ odhaluje před náročnou bitvou trenér Krejčí.

Flintu do žita předem házet určitě nehodlá. „Stát se může cokoliv, může přijít porážka, ale vždy se musí prohrát se vztyčenou hlavou. Určitě budu nabádat hráče, aby hráli s odvahou a sebevědomím, uvidíme, na co to bude stačit. Strach nemám, musíme tam jít s tím, že si ‚vytrháme nohy z p…‘ a že budeme dělat všechno proto, aby byl pro nás výsledek co nejpříznivější,“ uvedl pro klubový web emocemi nabitý kouč.

Zároveň nezapomenul poděkovat ani fanouškům, co se táhnou celou štreku až do Prahy. „Obrovsky si vážíme toho, že diváci za námi jedou sto kilometrů, víc než hodinu vlakem nebo autem. Samozřejmě je nechceme zklamat – jejich zájem je pro nás obrovským závazkem,“ dodával trenér Krejčí s tím, že se chce všem cestujícím příznivcům zavděčit nějakým bojovým výkonem.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.