Vedení Barcelony reagovalo na ostrou kritiku Messiho: K lepším vztahům nám pomůže nový projekt

Vedení Barcelony reagovalo na ostrou kritiku Messiho: K lepším vztahům nám pomůže nový projekt

Barcelona reagovala na rozhovor Lionela Messiho pro goal.com, ve kterém potvrdil, že zůstává v klubu, zároveň však otevřeně a ostře kritizoval vedení katalánského celku.

Namísto prezidenta Barcy Bartomeua hovořil viceprezident Pau Vilanova. „Jsme všichni velmi šťastní, že Messi je s námi a že se připojil k tomuto novému projektu. Je potřeba vzít do úvahy jeho slova a zkusit najít řešení. K tomu nám pomůže tento nový, svěží a vzrušující projekt,“ začal komentovat Messiho snahu odejít viceprezident Blaugranas.  

Messiho vztahy s vedením nejsou ideální. „Chceme, aby převládal respekt a partnerství, aby klub fungoval lépe. Samozřejmě, že tu jsou i lidé, se kterými Argentinec normálně mluví,“ pokračoval.

Bartomeu se svého křesla vzdát nechce. „Žijeme v demokratické a svobodné zemi, lidé se mohou vyjádřit tak, jak chtějí. Každý má odlišný názor,“ řekl Vilanova ke kritice prezidenta klubu.

„Hlasování o nedůvěře se nebojíme, proto jsme přijali takové rozhodnutí, jaké jsme přijali. Pracujeme pro dobro Barcelony,“ dodal.