Mně ani tak nejde o ty body, ale o to, jak jsme se prezentovali, říká Rada po výhře nad Baníkem

Mně ani tak nejde o ty body, ale o to, jak jsme se prezentovali, říká Rada po výhře nad Baníkem

Jablonecký trenér Petr Rada měl po zápase s Ostravou oprávněnou radost. Jeho tým se prezentoval tak, jak on chtěl a před zápasem Evropské ligy je optimisticky naladěn.

Jablonec porazil Baník 2:0, když se po poločase trefil Schranz a Zelený. „Jsem šťastný, že jsme vyhráli a jsem i spokojený s výkonem. Měli jsme tam dvě pětiminutové pasáže, kdy jsme nebyli dominantní, ale jinak bylo devadesát minut v pořádku,“ uvedl pro klubovou televizi kouč Rada.

Také ocenil kádr soupeře. „Baník má silný kádr, je to tým, který bude bojovat dle mého nahoře. Cením si i toho, že jsme nedostali branku a hráli jsme fotbal. Hráli jsme kombinačně, vytvářeli jsme si přečíslení na stranách a byli jsme za to odměněni gólem z rohu a pak když to Zelený se Schranzem udělali výborně na 2:0. Těší mě hra, i domácí diváci nám tleskali a i oni s ní asi byli spokojení,“ pokračoval.

Jablonec má ze třech ligových utkání sedm bodů. „Samozřejmě, že bych chtěl devět bodů. Výkon z těch tří zápasů byl dnes asi nejlepší, možná i proto, že Baník až tolik nebránil. Mně ani tak nejde o ty body, ale dnes jsme se prezentovali tak, jak jsem já chtěl. Každé vítězství nás posilní, ale ve čtvrtek nás čeká úplně jiná soutěž v Evropě,“ dodal dvaašedesátiletý trenér.