Půjde Sparta do čela ligy? V Karviné to bude zase velká bitva, zvládneme to, dodává Sáček

Půjde Sparta do čela ligy? V Karviné to bude zase velká bitva, zvládneme to, dodává Sáček

Sparta vstoupila do ligy výborně, po dvou kolech neztratila ani bod a jestli uspěje i v Karviné může jít do čela ligy. Poslední vzájemné utkání vyhráli Letenští 4:1.

„Měli jsme spoustu hráčů v reprezentaci, tak jsme se zaměřili na to, abychom dostali do hry hráče, kteří byli po zranění,“ řekl trenér Kotal pro klubovou televizi.

V přípravných zápasech už nastupovali Minčev, Karlsson, Krejčí starší. „Zdravotně jsou v pořádku, ale chybí jim herní vytížení, protože tyhle dva přípravné zápasy, které jsme odehráli byli jediné, kde tito hráči nastoupili. Mistrovské utkání je úplně něco jiného,“ nastínil trenér, zda se objeví v utkání.

„Karviná je v jiné situaci, má po dvou zápasech čtyři body. Uhrála remízu s Ostravou, vyhrála v Opavě. Ta nálada tam je úplně jiná. Utkání bude úplně jiné než to poslední vzájemné střetnutí,“ pokračoval.

Zranění Lukáše Štětiny bude velkou ztrátou. „Bohužel, největší tragédie je to pro něho. Teď čeká na operaci. Myslím si, že se v poslední době dostal do vynikající formy, prokazoval to i ve slovenském národním mužstvu do té 30. minuty, než se nešťastně zranil. Je to pro nás velká ztráta, musíme si s tím poradit,“ uvedl sedmašedesátiletý trenér.

Samotní hráči rovněž očekávají těžký zápas. „Očekávám těžké utkání, hlavně tady v Karviné. Bude to velká bitva, ale věřím, že se na to dobře připravíme a zápas zvládneme,“ dodal Sáček.