Schick se trefil hned v debutu za Leverkusen. Na první gól mu stačila půlhodina

Fotbalisté Leverkusenu v německém poháru rozdrtili Eintracht Norderstedt 7:0. Patrik Schick šel na hřiště ve druhém poločase už za stavu 0:6. V 77. minutě se pak do kolonky střelců také zapsal.

Eintracht Norderstedt hraje čtvrtou německou nejvyšší soutěž a proti Leverkusenu moc odpor nekladl. Už o poločase prohrával 0:6.

Leverkusen začal zápas s jedním hrotovým útočníkem, takže český forvard sledoval utkání pouze z lavičky. O zápasu defacto rozhodl první poločas. Schick dostal šanci hned od začátku druhé půle a jeho tým pokračoval v dominantním výkonu, jen tomu chyběly góly.

O ten jediný se postaral právě nejdražší český fotbalista současnosti. V 77. minutě po rohovém kopu hlavičkoval Sven Bender do břevna a z dorážky Schick doklepl hlavou míč do sítě.

„První zápas a první gól, ale stále je přede mnou hodně práce,“ okomentoval svou první trefu Schick na Instagramu.

Eintracht Norderstedt - Bayer Leverkusen 0:7 (0:6)
Branky: 4. L. Bender, 10. a 31. Amiri, 12. Alario, 21. Wirtz, 30. Aranguiz, 77. Schick