Doba není lehká ani pro Bayern, který už přišel o 60 milionů eur jen na vstupném...

Doba není lehká ani pro Bayern, který už přišel o 60 milionů eur jen na vstupném...

Čestný prezident úřadujícího vítěze Ligy mistrů Uli Hoeness si ulevil, že stále probíhající koronavirová krize už jeho bavorskou značku připravila o spoustu finančních prostředků.

Dlouholetý funkcionář Bayernu prozradil, že v současném klubovém rozpočtu chybí zejména příjmy ze vstupného...

"Od momentu, kdy mají fanoušci zákaz vstupu na stadiony, jsme v Allianz Areně vyčíslili ztrátu na vstupném mezi 50 až 60 miliony eur," ozřejmil.

Jedním dechem poté dodal, že ani pro trofeje sbírajícího giganta jako Bayern není lehké popasovat se s takovou situací. Hororový scénář v podobě existenčních problémů však podle něj nehrozí..

Pokud jde o další změny v kádru, ty mohou probíhat až do 5. října, do kdy je přestupové okno otevřeno. Aktuálně se píše zejména o možných odchodech španělsé dvojice Javi Martínez a Thiago Alcantara.

"Po zisku treblu je možné, že dojde k určité obměně týmu. Nechceme ale dělat velké zásahy do kádru a nikam nepospícháme. Nepociťujeme ani žádný tlak, abychom na sílu kupovali další hráče," zakončil představitel třicetinásobného šampiona bundesligy, jemuž startuje nová ligová sezona 18. září domácím duelem proti Schalke 04.

Liga mistrů a Final Four? Dobrý nápad i pro Český pohár! A Euro patří do jedné země, nejlíp do Německa

Bundesliga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.