Schranz: Věřím, že do Dunajské Stredy pojedeme dobře naladěni a odvezeme si postup

Schranz: Věřím, že do Dunajské Stredy pojedeme dobře naladěni a odvezeme si postup

Čtvrtý Jablonec je čtvrtý a stále bez porážky i díky čerstvě sedmadvacetiletému rychlíkovi Ivanu Schranzovi, který přišel na Střelnici před pár měsíci z Českých Budějovic.

A protože nyní Martin Doležal bojuje spíš než s obranami hlavně se svými zdravotními potížemi, na severu Čech je útočníkem číslo 1.

Potvrdil to i proti Baníku Ostrava, když byl u obou branek svého chlebodárce a navázal tak na reprezentační trefu do sítě Česka.

"Velmi si cením svého prvního gólu za Jablonec a hlavně, že pomohl k výhře. V prvních dvou zápasech se mi to nepodařilo a měl jsem v nich i poměrně málo šancí. Jsem proto rád, že už jsem to zlomil. Jsem tu krátce a pro útočníka jsou góly pro sebevědomí a rozpoložení důležité," vyprávěl na serveru idnes.cz exsparťan.

Ve čtvrtek budou zelenobílí potřebovat jeho formu také v Dunajské Stredě v rámci druhého předkola Evropské ligy, které se hraje na jeden zápas. "Věřím, že nám výhra nad Ostravou pomůže v sebevědomí, na Slovensko pojedeme dobře naladěni a odvezeme si postup," doplnil idnes.cz citovaný jablonecký expres.

Na jeho um bude opět spoléhat i hlavní kouč Petr Rada. "Ivana jsem sledoval delší dobu, už když byl v Dukle Praha. To jsem o něm měl informace od mého syna Filipa, který v Dukle chytá. V minulé sezoně dal v Budějovicích devět gólů a jsem rád, že jsme ho udělali. Pro mě je důležité, co útočník odvede celkově pro tým a on toho odvádí strašně moc, i když třeba zrovna nedá gól. Navíc je to povahově výborný kluk a do kolektivu zapadl.“ mnul si ruce velezkušený stratég, jehož líčení publikoval web idnes.cz.