Slavia - Teplice, Sparta - Zlín, Bohemians - Plzeň, Jablonec v Dunajské Stredě, Bayern - Schalke a Chelsea - Liverpool

Slavia - Teplice, Sparta - Zlín, Bohemians - Plzeň, Jablonec v Dunajské Stredě, Bayern - Schalke a Chelsea - Liverpool
TELEVIZNÍ PROGRAM

Už čtvrtým dějstvím pokračuje česká Fortuna:liga (O2 TV Sport a O2 TV Fotbal). Mistrovská Slavia hostí již v pátek večer Teplice, v sobotu hraje Viktoria Plzeň na hřišti Bohemians a v neděli přivítá ligový lídr Sparta na své Letné Fastav Zlín.

Už předtím ve čtvrtek je ale na pořadu 2. předkolo Evropské ligy, mj. se slovensko-českým duelem Dunajská Streda – Jablonec (ČT Sport).

Druhé kolo má na programu anglická Premier League (Premier Sport) – Součkův West Ham United nastoupí v sobotu na Arsenalu, Liverpool hraje v neděli na stadionu Chelsea.

Atraktivním duelem Bayern Mnichov-Schalke startuje v pátek i německá bundesliga, sezonu 2020/2021 začíná také italská Seria A (obojí Digi Sport).  

ČTVTREK 17. ZÁŘÍ 2020

16.00. KS Teuta Durres – FC Granada (utkání 2. předkola Evropské ligy) –Sport 2.

16.00: Ararat Armenia – CS Fola Esch (utkání 2. předkola Evropské ligy) – Arena Sport 1.

17.15 (výkop 17.30): KuPS Kuomio – Slovan Bratislava (utkání 2. předkola Evropské ligy) – slovenská RTVS 2 (Dvojka).

18.00: IFK Göteborg – FC Kodaň (utkání 2. předkola Evropské ligy) – Arena Sport 1.

18.00: Lokomotiv Plovdiv – Tottenham Hotspur (utkání 2. předkola Evropské ligy) – Sport 2.

20.00: FC Kukesi – VfL Wolfsburg (utkání 2. předkola Evropské ligy) – německý Sport 1.de.

20.00: FC Shamrock Rovers – AC Milán (utkání 2. předkola Evropské ligy) – Sport 2.

20.20 Fotbal – extra (pozvánka na 4. kolo české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Repríza v 1.35 hodin.

20.40 (výkop 20.45): FC DAC 1904 Dunajská Streda – FK Jablonec (utkání 2. předkola Evropské ligy) – ČT Sport, slovenská RTVS 2 (Dvojka). ČT Sport záznam v 1.55 hodin.

20.45: Servette Ženeva – Stade Remeš (utkání 2. předkola Evropské ligy) – Arena Sport 1.

20.45: NK Osijek – FC Basilej 1893 (utkání 2. předkola Evropské ligy) – Arena Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): Olympique Marseille – AS Saint-Étienne (dohrávané utkání 1. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2. Záznam v pátek v 9.00 hodin.

 

PÁTEK 18. ZÁŘÍ 2020

10.50: Fotbal – extra (pozvánka na 4. kolo české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

17.30 (výkop 17.45): 1. FC Kaiserslautern – Dynamo Drážďany (utkání 1. kola třetí německé ligy) – německá ARD (Das Erste)-

18.05 (výkop 18.15): Česko – Polsko (utkání kvalifikace ME 2022 žen v Chomutově) – ČT Sport.  Záznam v 1.00 hodin.

19.30 (výkop 20.00): Slavia Praha – FK Teplice (utkání 4. kola české Fortuna:ligy) –O2 TV Fotbal. O2 TV Sport od 20.00 hodin. O2 TV Fotbal záznam v sobotu ve 13 hodin, O2 TV Sport záznam v neděli v 16.00 hodin.

20.25 (výkop 20.30): Bayern Mnichov – FC Schalke 04 (utkání 1. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1, německá ZDF.

20.40 (výkop 20.45): FC Coventry City – FC Queens Park Rangers (utkání 2. kola druhé anglické ligy/Championship) – Premier Sport (Digi Sport + O2 TV Sport).

20.55 (výkop 21.00): Olympique Lyon – Olympique Nimes (utkání 4. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 1.

 

SOBOTA 19. ZÁŘÍ 2020

12.55 (výkop 13.00): Hannover 96 – Karlsruher SC (utkání 1. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 1.

12.55 (výkop 13.00): SV Sandhausen – SV Darmstadt 98 (utkání 1. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2. Digi Sport 1 záznam ve 23.00 hodin.

13.25 (výkop 13.30): FC Everton – FC West Bromwich Albion (utkání 2. kola anglické Premier League) - Premier Sport (Digi Sport + O2 TV Sport). Záznam ve 23.00 hodin.

13.30: FC Nottingham Forest – FC Cardiff City (utkání 2. kola druhé anglické ligy/Championship) – Arena Sport 1.

15.00: Denizlispor – Trabzonspor (utkání 2. kola turecké Süperligy) – Sport 2.

15.25 (výkop 15.30): Eintracht Frankfurt nad Mohanem – Arminia Bielefeld (utkání 1. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

15.25 (výkop 15.30): 1. FC Kolín nad Rýnem – TSG 1899 Hoffenheim (utkání 1. kola německé bundesligy) – Digi Sport 2.

15.55 (výkop 16.00): FC Leeds United – FC Fulham (utkání 2. kola anglické Premier League) - Premier Sport (Digi Sport + O2 TV Sport).

15.55 (výkop 16.00): FC Villarreal – SD Eibar (utkání 2. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3. Digi Sport 2 záznam ve 23.05 hodin.

16.20 (výkop 16.30): Baník Ostrava – FK Pardubice (záznam ve 21.30 hodin), 1. FC Slovácko – 1. FK Příbram a Slezský FC Opava – Dynamo České Budějovice (utkání 4. kola české Fortuna:ligy) – streaming O2 TV Fotbal.

16.55 (výkop 17.00): RC Lens – Girondins Bordeaux (utkání 4. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

17.00: FC Red Bull Salcburk – Cashpoint SCR Altach (utkání 2. kola rakouské Tipico bundesligy) – Arena Sport 1. Arena Sport ě záznam ve 22.00 hodin.

18.00: Besiktas Istanbul – Antalyapsor (utkání 2. kola turecké Süperligy) – Sport 2.

18.25 (výkop 18.30): Manchester United – FC Crystal Palace (utkání 2. kola anglické Premier League) - Premier Sport (Digi Sport + O2 TV Sport).

18.25 (výkop 18.30): Borussia Dortmund – Borussia Mönchengladbach (utkání 1. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

18.30 (výkop 19.00): Bohemians Praha – Viktoria Plzeň (utkání 4. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal. O2 TV Fotbal záznam v neděli ve 13.00 hodin, O2 TV Sport v neděli ve 13.30 hodin.

19.00: BSC Young Boys Bern – FC Curych (utkání 1. kola švýcarské Superligy) – Arena Sport 2.

19.45 (výkop 20:00): MFK Ružomberok – MFK Zemplín Michalovce (utkání 7. kola slovenské Fortuna ligy) – slovenská RTVS 2 (Dvojka).

20.00: PSV Eindhoven – FC Emmen (utkání 2. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): Hellas Verona – AS Řím (utkání 1. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): FC Arsenal – FC West Ham United (utkání 2. kola anglické Premier League) - Premier Sport (Digi Sport + O2 TV Sport).

20.55 (výkop 21.00): FC Stade Rennes – AS Monako (utkání 4. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): Celta Vigo – FC Valencie (utkání 2. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

4.35 (výkop 4.30): Los Angeles Galaxy – Colorado Rapids (utkání americké MLS) – NOVA Sport 1.

 

NEDĚLE 20. ZÁŘÍ 2020

12.25 (výkop 12.30): FC Parma – SSC Neapol (utkání 1. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

12.55 (výkop 13.00): FC Southampton – Tottenham Hotspur (utkání 2. kola anglické Premier League) - Premier Sport (Digi Sport + O2 TV Sport).

13.25 (výkop 13.30): 1. FC Heidenheim – Eintracht Braunschweig (utkání 1. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 1.

14.30: Feyenoord Rotterdam – FC Twente Enschede (utkání 2. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1. Arena Sport 2 záznam ve 22.30 hodin.

14.55 (výkop 15.00): FC Newcastle United – FC Brighton and Hove Albion (utkání 2. kola anglické Premier League) - Premier Sport (Digi Sport + O2 TV Sport).

15.00: Racing Štrasburk – FCO Dijon (utkání 4. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 1.

15.20 (výkop 15.30): Zbrojovka Brno – Sigma Olomouc (záznam ve 22.30 hodin) a Slovan Liberec – MFK Karviná (utkání 4. kola české Fortuna:ligy) – streaming O2 TV Fotbal.

15.25 (výkop 15.30): RB Lipsko – 1. FSV 05 Mainz/Mohuč (utkání 1. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1. Digi Sport 2 záznam ve 23.00 hodin.

15.55 (výkop 16.00): SD Huesca – FC Cádiz (utkání 2. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2. Digi Sport 1 záznam ve 23.00 hodin.

16.00: FC St. Gallen 1879 – FC Sion (utkání 1. kola švýcarské Superligy) – Arena Sport 2.

16.45: Ajax Amsterdam – RAC Walwijk (utkání 2. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

16.55 (výkop 17.00): FC Nantes – AS Saint-Étienne (utkání 4. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 1.

17.25 (výkop 17.30): FC Chelssea – FC Liverpool (utkání 2. kola anglické Premier League) - Premier Sport (Digi Sport + O2 TV Sport).

17.30 (výkop 18.00): Sparta Praha – Fastav Zlín (utkání 4. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

17.40 (výkop 18.00): MŠK Žilina – ŠK Slovan Bratislava (utkání 7. kola slovenské Fortuna ligy) – slovenská TV Orange.

17.55 (výkop 18.00): Sassuolo Calcio – Cagliari Calcio (utkání 1. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

17.55 (výkop 18.00): VfL Wolfsburg – Bayer 04 Leverkusen (utkání 1. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

18.00: Basaksehir Istanbul – Galatasaray Istanbul (utkání 2. kola turecké Süperligy) – Sport 2. Sport 1 záznam ve 24.00 hodin.

19.55 (výkop 20.00): FC Leicester City – FC Burnley (utkání 2. kola anglické Premier League) - Premier Sport (Digi Sport + O2 TV Sport).

20.40 (výkop 20.45): Juventus Turín – Sampdoria Janov (utkání 1. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): Olympique Marseille – OSC Lille (utkání 4. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): Real Sociedad San Sebastián – Real Madrid (utkání 2. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

21.40: Studio Fotbal - Dohráno (zpravodajství ze 4. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Repríza ve 4.20 hodin.

 

PONDĚLÍ 21. ZÁŘÍ 2020

10.55: Studio Fotbal -Dohráno (zpravodajství z 3. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Repríza ve 4.05 hodin.

17.40 (výkop 18.00): FK Mladá Boleslav – FK Jablonec (utkání 4. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Záznam v 1.25 hodin.

18.55 (výkop 19.00): FC Aston Villa – FC Sheffield United (utkání 2. kola anglické Premier League) - Premier Sport (Digi Sport + O2 TV Sport).

19.00: Fenerbahce Istanbul – Hatayspor (utkání 2 kola turecké Süperligy) – Sport 2.

20.00: Tiki-Taka 4 (talk show po 4. kole české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.40 (výkop 20.45): FC Boloňa – AC Milán (utkání 1. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

20.40 (výkop 20.45): AJ Auxerre – ES Troyes (utkání 4. kola druhé francouzské ligy/Ligue 2) – NOVA Sport 2. Záznam v úterý v 9.00 hodin.

20.55 (výkop 21.00): FC Wolverhampton Wanderers – Manchester City (utkání 2. kola anglické Premier League) - Premier Sport (Digi Sport + O2 TV Sport).

20.55 (výkop 21.00): Real Betis Sevilla – Real Valladolid (utkání 2. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

21.00: Studio Fotbal – Dohráno plus (rozšířené zpravodajství ze 4. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Repríza ve 4.45 hodin.