Vím, že budu pro ten tým bojovat, že budu hecovat kluky, aby byli lepší, říká čerstvý viktorián Ondrášek

Vím, že budu pro ten tým bojovat, že budu hecovat kluky, aby byli lepší, říká čerstvý viktorián Ondrášek
OBSAHUJE VIDEO

Zdeněk Ondrášek už je pevnou součástí Viktorie, která za něj poslala do Dallasu něco málo přes jedenáct milionů korun. Ve Štruncových sadech by si měl jednatřicetiletý reprezentant s minulostí v polské, norské i americké nejvyšší soutěži vydělat okolo půl milionu korun měsíčně. O čem všem hovořil zkušený ofenzivní borec v premiérovém interview pro YouTube kanál svého nového zaměstnavatele?

O prvních dojmech...

"Jsem rád, že se vše podařilo dotáhnout a můžu být tady. Miluju fotbal a těším se na novou výzvu. Nebylo to v mém životě lehké rozhodnutí. Zatím všechno úplně super. Těším se na víc a víc věcí."

O reakci rodiny...

"Všichni jsou šťastní. Gratulovala mi nejen rodina, ale i přátelé. Přivedou nám sem víc fanoušků a bude z toho dobrá atmosféra."

O cílech a ambicích...

"Ty nejvyšší. Věcí, proč se vrátit do Evropy, bylo hodně a jednou z nich, proč jsem Viktorce řekl okamžitě ano, byla i Evropská liga a poháry."

O tom, co může Plzni nabídnout...

"Vím, že budu pro ten tým bojovat, že budu hecovat kluky, aby byli lepší. To, co budou chtít ode mně, přesně to budu chtít i od nich, takže si musíme na hřišti pomoct. Fotbal je kolektivní sport a věřím, že to bude fungovat.

O volbě čísla 13...

"To číslo už se mnou bylo v Budějovicích, třináctku jsem měl pak vždycky, i v Norsku. Jen první rok v Polsku jsem měl kvůli spoluhráči čtrnáctku, kterou jsem měl ještě v Blatné, když jsem byl ještě prcek. Hned jak byla možnost jsem si ji ale vzal zpět a v Dallasu to bylo to samý. Je to moje číslo."

O fandech Viktorie...

Vím, že jsou tady jedni z nejlepších. Umí člověka vyhecovat, což potřebuju a dokáže dostat i pod tlak, což ten tým taky potřebuje. Když chcete být nejlepší, tak se s tím musíme srovnat. Těším se strašně, věřím, že mě přivítají a já udělám všechno proto, aby se mnou byli spokojení."